YOLDA
Mikrotik Q+BC0003-S+ / 4x10G SFP+ 3 Metre

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
Mikrotik Q+DA0001 - 40 Gb/sn'lik QSFP + Doğrudan Bağlantı Kablosu 1 Metre

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
Mikrotik Q+85MP01D - 40 Gbps 850nm Optik QSFP + Modülü

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
Mikrotik CRS326-24S + 2Q + RM

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
Mikrotik LHG XL 52 ac

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
CAMBIUM ePMP 2000 / Akıllı Filtreli Erişim Noktası

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
CAMBIUM ePMP 3000L Access Point

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
CAMBIUM ePMP Force 190

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
CAMBIUM ePMP 3000 Sektör Anten

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
CAMBIUM ePMP 2000 /AKILLI ANTEN

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
CAMBIUM ePMP Force 130 5 GHz

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
CAMBIUM ePMP Force 300-16

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
CAMBIUM ePMP Force 300-25

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
PWR-LINE PRO

Fiyatı Sorunuz

Mimosa N5-45x4 /Sektör Anten
%3İndirim
2,364.88TL
2,432.16TL
YOLDA
U-INSTALLER WI-FI CONNECTIVITY TO CPE
%13İndirim
643.17TL
737.53TL
YOLDA
U-INSTALLER WI-FI CONNECTIVITY TO CPE
%13İndirim
643.17TL
737.53TL
YOLDA
Mikrotik BaseBox 6

Fiyatı Sorunuz

YOLDA
Mikrotik S-4554LC80D

Fiyatı Sorunuz

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Mikrotik, Ubiquiti, Mimosa, Tp-Link, Deltalink gibi kablolu ve kablosuz tüm network ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Dumlupınar Mah. Preveze Cad. No:132/A Gölcük / KOCAELİ

0850 346 93 63
satis@poyraznetwork.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.