Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Mikrotik Ticari Süreç Bilgisi

1. Alıcı/Distribütör/Müşteri; ürünlerin, tüm donanımların, yazılımların ve/veya teknolojinin farkında olduğunu kabul eder.

(Toplu olarak - "Ürünler“) ”Mikrotikls" Ltd.'den satın alınmış, elde edilmiştir. (Letonca: SIA “Mikrotikls”) kayıtlı bir şirkettir ve Letonya'da kurulmuştur. (14.03.1996., reg. 40003286799) Mikrotik veya bağlı kuruluşları, Avrupa Birliği (AB) tarafından uygulanan yaptırımlara tabidir.,

Birleşmiş Milletler (BM), ABD tarafından (örneğin, Amerika Birleşik Devletleri Yabancı Varlıklar Kontrol Ofisi (OFAC) veya bir başkası tarafından örnek olarak Letonya Cumhuriyeti'nin üye devlet olduğu uluslararası örgütler bundan böyle - Uluslararası Örgüt ve ihracat kontrolü ve ekonomik yaptırımlar, kısıtlamalar ile ilgili ulusal ve uluslararası yasaları bağlayarak ve / veya kara para aklamanın ve terörizmin finansmanının önlenmesine ilişkin bağlayıcı düzenlemelere tabiidir.

Alıcı / Distribütör / Müşteri doğrudan veya dolaylı olarak satamaz, ihraç edemez, yeniden ihraç edemez, aktaramaz, yönlendiremez veya başka bir şekilde elden çıkaramaz.

Avrupa Birliği (AB) yasaları Birleşmiş Milletler (BM) veya ABD  tarafından düzenlemeleri yasaklanan herhangi bir varış noktasına, kuruluşa veya kişiye herhangi bir üründen gönderim sağlanamaz.

AB yaptırımları ve kısıtlamaları, Tfeu'nun (Avrupa Birliği'nin İşleyişine İlişkin Antlaşma) 215. maddesine dayanmaktadır ve ortak Dış ve Güvenlik Politikası çerçevesinde alınan kararlar ve bu kısıtlamalar aşağıdakileri içerir bunlar şunlardır:

Burundi, Orta Afrika Cumhuriyeti gibi ülkeler ve konularla sınırlı değildir.

Kongo, Gine, İran (izleme veya müdahalede kullanılmak üzere tasarlanmış ekipman veya yazılım ihraç etmek yasaktır.)

İran'da internet ve telefon iletişimi rejimi tarafından, Libya, Kuzey Kore, Somali, Sudan,

Suriye, Kırım ve Sivastopol (Kırım ve Sivastopol'un yasadışı ilhakına yanıt olarak), Rusya Federasyonu, Ukrayna'nın Donetsk, Kherson, Luhansk ve Zaporizhzhia oblastlarındaki hükümet dışı kontrol altındaki bölgeleri (içinde Rusya'nın Ukrayna'ya karşı artan saldırganlık savaşının bu bölgelerin yasadışı ilhakına tepkisi), Venezuela ve /veya direktiflerde belirtilen ve listelenen kuruluşlar, kuruluşlar, kişiler, Konsey kararları ve düzenlemelerdir. Ulusal, ABD ve / veya diğer Uluslararası Kuruluşlar tarafından kurulan yaptırım rejimleri dahildir.

Daha fazla bilgi için linkler:

https://www.sanctionsmap.eu/#/main

https://sanctionssearch.ofac.treas.gov/

https://scsanctions.un.org/consolidated/

2. İhracata uygunluğun bu Hüküm ve koşullarını çevrimiçi olarak kabul ederek Alıcı / Distribütör / Müşteri ve iştirakler, herhangi bir Ürünü doğrudan veya dolaylı olarak ihraç etmeyecek, yeniden ihraç etmeyecek, devretmeyecek veya piyasaya sürmeyecek, kullanıma sunmayacaktır.

Ve / Veya Ürünleri ile ilgili herhangi bir hedefe, kişiye, kuruluşa veya son kullanıma yasaklanmış veya kısıtlanmış herhangi bir desteğe ilişkin herhangi bir destek yukarıda açıklanan yasalar ve uygulanan yaptırımlar uyarınca, ilgili yasaların önceden izni olmaksızın kısıtlayıcı önlemler yönetmeliğin gerektirdiği yetkilere uyulacaktır.

3. Alıcı / Distribütör / Müşteri, diğer ülkelerin ihracat, ithalat ile ilgili ticaret yasalarına sahip olabileceğini kabul eder,

ürünlerin kullanımı veya dağıtımı ve bunlara uyulması Alıcı / Distribütör / Müşterinin sorumluluğundadır.

Bu ihracata uygunluk Hüküm ve koşulları, herhangi bir ihracatın sona ermesinden veya sona ermesinden sonra da geçerli olacaktır.

"Mikrotikls" Ltd. tarafından imzalanan satış/dağıtım/servis/lisans sözleşmeleri ve Alıcı/ Distribütör /Müşteri sözleşme geçerli olacaktır.

 

4. Alıcı / Distribütör / Müşteri, Müşterinin kullanıcı hesabındaki bu ihracat uygunluk Şart ve koşullarını çevrimiçi olarak kabul eder.

Bu işlem mikrotik.com bu belgenin sonundaki ilgili Kabul Et düğmesine tıklayarak web sitesi üzerinden gerçekleştirilmiştir.

5. İhracata uygunluk Şart ve koşullarını kabul ederek Alıcı/Distribütör/Müşteri, ihracata uygunluk şart ve koşullarını kabul ettiğini beyan eder.

İhracata uygunluğun hüküm ve koşulları hakkında bilgilendirilir ve uyarılır ve kurallarına iyi niyetle uymakla yükümlüdür.

6. İhracata uygunluk Şart ve koşullarını Alıcı/Distribütör/Müşteri adına çevrimiçi olarak kabul eden kişi bu vesile ile, bu belgeyi kendi adına yürütme ve teslim etme yetkisinin usulüne uygun olduğunu beyan ve garanti eder.

Alıcı/Distribütör/ Müşteri ve bu ihracat uygunluk Şart ve koşullarının bağlayıcı olduğunu

Şartlarına uygun olarak Alıcı / Distribütör / Müşteri. Bu ihracat Hüküm ve koşullarını çevrimiçi olarak kabul eden kişi ihlalin bir sonucu olarak ortaya çıkan doğrudan ve sonuç olarak ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya zarardan Şirkete karşı bu yükümlülüğün ihracata uygunluk hüküm ve koşulları kapsamında sorumlu olacaktır

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.