Sorunuz">
Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Mikrotik » RouterBOARD

L23UGSR-5HaxD2HaxD

Markası

mikrotik

Stok Kodu

ST01407

Görüntülenme

58

Fiyatı Sorunuz

Taksit Oranlarını Göster

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

 

L23UGSR-5HaxD2HaxD

 

RouterBoard serimizle özel çözümlerinizi oluşturmanın heyecanını hatırlıyor musunuz? Daha da fazla DIY başarısına hazır olun: RB ürün serisini Wi-Fi 6 ile yeniliyoruz!

Yeni L23UGSR, popüler RB922 DIY yönlendiricinin çift bantlı bir Wi-Fi 6 yükseltmesidir. Eviniz, ofisiniz, homelab ihtiyaçlarınız için özel düşük maliyetli dış mekan erişim noktaları veya CPE'ler oluşturmak ve hatta akıllı otomatlar veya bilet istasyonları gibi kendi ürünlerinizi piyasaya sürmek için kullanabilirsiniz! Dünyanın dört bir yanındaki binlerce insan ürünlerini oluşturmak için RouterBOARD serisini seçiyor çünkü MikroTik abonelik, ödeme duvarı, garip lisanslama veya telif hakkı anlaşması sunmuyor... Satın alıyorsunuz - ona sahip oluyorsunuz!

Bu modüler kart, ARM mimarisine dayalı modern bir Qualcomm Maple CPU'ya, ekstra depolama veya diğer ihtiyaçlar için bir USB bağlantı noktasına, PoE girişli Gigabit Ethernet'e, fiber bağlantı için 2,5 Gigabit SFP'ye ve daha fazla özelleştirmeye izin veren ücretsiz bir miniPCIe yuvasına sahiptir. Örneğin, mobil internet yedeklemesi için bir LTE modem ekleyebilirsiniz - alt tarafa bir NanoSIM yuvası ekledik! Ama başka seçenekler de var, LoRa IoT kurulumları için bir ağ geçidi eklemek gibi, R11e-LR8 gibi!

Güçlü bir çift bantlı, çift zincirli Wi-Fi 6 radyo, 30 kilometreye kadar mesafeler için önceki kablosuz protokollere kıyasla daha yüksek hız, kararlılık, güvenlik, dolaşım, güç yönetimi ve diğer özellikler sunar.*

Dört MMCX konektörü, kullanabileceğiniz sonsuz çeşitlilikteki antenlerle daha fazla özelleştirme sağlar. Bir HGO-anten-OUT ekleyin ve kendinize mükemmel bir çok yönlü AP'ye sahip olun... veya güçlü, uzun menzilli bir noktadan noktaya bağlantı oluşturmak için mANT30 PA antenini deneyin!

Buraya kadar okuduysanız, işte size küçük bir bonus özellik: çeşitli alarmlar veya yaratıcı çıktılar için eski güzel bipleyiciyi tuttuk.

*Daha uzun bağlantılar mümkün olsa da, güvenilirliklerinin değişebileceğini unutmamak önemlidir. Ek olarak, ulaşılabilecek mesafe büyük ölçüde kullanım için seçilen antene bağlıdır.

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.