Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim

Marka

Stok

Sırala

Maksimum Mesafe

Anten Kazancı

Anten Derecesi

ANTEN BAĞLANTI TİPİ

PoE Portu

İşletim Sistemi

Switch Portu

Usb Portu

Frekans Modu

Level

Ram Kapasitesi

İşlemci Frekansı

Sfp

Sıralama:

İndirimli
S-RJ01
%12İndirim
947.52TL
1,071.60TL
Sepete Ekle
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

LAOA LA196108 8P Ağ Pensesi/Elde Taşınabilir Ethernet Ağ Aracı
913.68TL
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

MW-DR-UPS40 AC-DC Industrial DIN Rail Power Supply, Output 24Vdc at 40A, UPS Modülü
1,522.80TL
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
MIMOSA C5x MONTAJ APARATI
406.08TL
Sepete Ekle

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

Mikrotik quickMOUNT pro
%27İndirim
205.58TL
282.00TL
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
YÖNLÜ MONTAJ APARATI
80.65TL
Sepete Ekle
Vitrin Ürünü

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

RBmAPL-2nD mAP Lite
981.36TL
Vitrin Ürünü
MIMOSA J-Mount
676.80TL
Sepete Ekle

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

SXT SQ SİNYAL KALKAN APARATI
356.45TL

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

S+DA0003 SFP+ 3m direct attach cable
1,285.92TL
Vitrin Ürünü

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

Q+DA0001 - 40 Gb/sn'lik QSFP + Doğrudan Bağlantı Kablosu 1 Metre
913.68TL
İndirimli
OFT C OFT 1.25G SFP MM 550MT
%14İndirim
435.97TL
507.60TL
Sepete Ekle
İndirimli
OFT H OFT 1.25G SFP MM 550MT
%10İndirim
582.61TL
648.60TL
Sepete Ekle

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

UC-CK
2,876.40TL
Vitrin Ürünü
SABİT APARAT
76.14TL
Sepete Ekle
Vitrin Ürünü
WİSS QRT MONTAJ APARATI
157.36TL
Sepete Ekle

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

GPeR-IP67-Outdoor Case
182.74TL

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

Mikrotik K-65 RB4011 serisi için raf tipi kulaklar
%4İndirim
108.85TL
112.80TL

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

JDSU 10G SFP+ LR 1310 NM
543.70TL

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-MULTİ MODE DUBLEX OM2 3,0MM 3M
203.04TL

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.