Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Yazılımlar

Mikrotik Türkiye Regülasyon Paketi - Mikrotik marka kablosuz ağ ürünlerinin Türkiye içerisinde uygulanması gereken regülasyon işlemleri için kullanılması gereken pakettir. Kablosuz cihaz herhangi bir nedenden dolayı netinstall yapılırsa bu paketin kurulması gerekmektedir.

 

Winbox 32-Bit - Mikrotik cihazlarını yönetmek için kullanılan windows tabanlı program. İşletim sisteminiz 32 Bit ise bunu yüklemeniz gerekmektedir.

 

Winbox 64-Bit - Mikrotik cihazlarını yönetmek için kullanılan windows tabanlı program. İşletim sisteminiz 64 Bit ise bunu yüklemeniz gerekmektedir.

 

NetInstall - Mikrotik cihazlarının sıfırlamak veya yazılımsal olarak kitlenen ve ulaşılamayan cihazları fabrika ayarlarına döndürmek için kullanılmaktadır.

 

Bandwidth- Windows tabanlı cihaz üzerinden mikrotik cihazlarına hız testi yapmak için kullanılmaktadır.

 

Wireless link calculator - Mikrotik cihazlarının similasyon olarak noktadan noktaya(PTP) bağlantı değerler(hız, sinyal,mesafe vs.) bilgilerine teorik olarak ulaşılmasını sağlamaktadır.

 

Mikrotik App Store - Mikrotik cihazlarını Apple cihazları üzerinden kontrol etmenizi sağlamaktadır.

 

Mikrotik Play Store - Mikrotik cihazlarını Android cihazları üzerinden kontrol etmenizi sağlamaktadır.

 

Outdoor Wireless Link Calculator - Ubiquiti cihazlarının similasyon olarak noktadan noktaya(PTP) yada noktadan çok noktaya(PTMP) bağlantı deperler(hiz,sinyal, mesafe vs.) bilgilerine teorik olarak ulaşılmasını sağlamaktadır.

 

UNMS - Ubiquiti Network Management System - Ubiquiti cihazlarının bulut tabanlı olarak yönetilmesini sağlayan program.

 

UCRM - Ubiquiti’s Complete ISP Management Platform - Ubiquiti firmasının internet servis sağlayıcı firmalar için tasarlamış olduğu müşteri yönetim sistemi.

 

UNMS - Ubiquiti® Ağ Yönetim Sistemi android uygulaması.

 

UniFi Network - Unifi cihazlarını için android uygulaması.

 

RF Elements Link Calculator - RF Elements cihazlarının similasyon olarak noktadan noktaya(PTP) yada noktadan çok noktaya(PTMP) bağlantı deperler(hiz,sinyal, mesafe vs.) bilgilerine teorik olarak ulaşılmasını sağlamaktadır.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.