Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Mikrotik » Aksesuarlar

LtAP-2HnD&FG621-EA&LR8

Markası

mikrotik

Stok Kodu

ST01414

Görüntülenme

40

:
10,358.40TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
312.00USD
Taksit Oranlarını Göster

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

 

 

LtAP-2HnD&FG621-EA&LR8

 

Ağır hizmet tipi kasanın içinde, Gigabit Ethernet bağlantı noktası, dahili GPS ve iki dahili LTE anteni ile güçlü bir 2,4 GHz kablosuz erişim noktası vardır. İki miniPCIe yuvası vardır – biri LTE modem için kullanılır, diğeri LoRa® teknolojisi için yoğunlaştırıcı ağ geçidi kartıyla doldurulur.

Bu yükseltilmiş sürüm, LtAP'nin fiyatını düşürürken mobil internet hızını artıran yepyeni bir CAT6 LTE modem ile birlikte geliyor! Ayrıca, cihazın aynı anda birden fazla bant kullanmasına izin vererek taşıyıcı toplamayı da mümkün kılar. Bu, kalabalık bir ortamda daha iyi yanıt verme ve kırsal kesimdeki daha zayıf sinyal durumları için daha yüksek verimlilik anlamına gelir. CAT6'ya geçtikten sonra kırsal alanlarda İnternet hızının iki katına çıktığını gördük!

Üç güç seçeneği vardır: DC jakı, PoE-in ve otomotiv. Gün boyunca 20.000 mAh'lik bir güç bankası ile LtAP'ye güç veren kullanıcılar bile gördük!

Nesnelerin interneti hiç bu kadar uygun fiyatlı olmamıştı

 

Bu cihazın neler yapabileceğini tam olarak anlamak için nesnelerin interneti hakkında konuşmamız gerekiyor. Bir örnekle başlayalım. Sığırları, ekinleri için sulama sistemi ve malları için deposu olan bir çiftçi hayal edin. Günlük olarak şunları yapması gerekir:

• hayvanları takip edin;

• tahıl stok seviyesini izlemek;

• Sulama sistemini kontrol edin

Tüm bu görevler için çiftçi düşük maliyetli kablosuz sensörler kullanabilir. Bunları LtAP'ye bağlayarak - gerçek zamanlı verileri toplayabilir, aracın konum bilgileriyle birleştirebilir ve yüksek hızlı LTE aracılığıyla buluta gönderebilir. Artık çiftliklerinin büyümesini izlemek ve planlamak için ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler tek bir yerde. Çok basit ve çok kullanışlı. Bunun arkasındaki kablosuz teknolojiye LoRa® denir, Uzun Menzilli anlamına gelen. Çok düşük güç gerektirir. Bu nedenle LoRa®, nesnelerin interneti çözümlerinizi oluşturmanın en iyi yoludur. LoRa®, akıllı evlerden tarıma kadar her şey için kullanılabilir, tedarik zincirleri, lojistik ve hatta akıllı şehirler. Park yerlerini izleyin, kamu hizmetlerini takip edin, çevresel verileri ölçün vb. - olasılıklar sonsuzdur.

Kullanabileceğiniz ücretsiz bir sunucu altyapısı bile var - The Things Network, tamamen LtAP LR8 LTE kiti tarafından desteklenir. Dünya çapında geniş bir meraklı ve geliştirici topluluğuyla, LoRa® ağıyla ilgili sorularınızda asla yalnız olmayacaksınız.

Lojistik ve takip için mükemmel

Mobil cihazlar arasında otomatik geçişi ayarlamak için kullanabileceğiniz 3 MiniSIM yuvası vardır Işleç. Sınırı düzenli olarak geçmeniz gerekiyorsa çok uygun. Cihazda iki dahili LTE anteni bulunur, ancak eklemek için U.FL konektörlerini kullanabilirsiniz. Daha da iyi kapsama alanı için seçtiğiniz harici antenler. Aynı şey GPS için de geçerlidir - harici bir anten de takabilirsiniz. Bu arada, gerçek zamanlı konum takibine hemen başlayabilmeniz için RouterOS dokümantasyon web sitesinde basit bir uygulama örneği sağladık!

Nesneler Ağı

LoRa® için ürünlerimiz "Şeyler Ağı" ile çalışmaya hazır - ücretsiz LoRa® ağ kapsamı sağlayan ve ihtiyaçlarınız için tonlarca uygulamaya sahip ünlü açık kaynak altyapısı. "The Things Network"ün yardımıyla bir gün içinde nesnelerin internetine başlayabilirsiniz. Ve kurumsal düzeyde "The Things Industries" ağına kolayca yükseltilebilir.

Kurulum çok kolaydır - herkes öğrenebilir. Tekerleği yeniden icat etmeye gerek yok - akıllı çözümlerle zamandan ve enerjiden tasarruf etmek için "The Things Network"e katılın!

 

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.