Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 749,214.37 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

       Poyraz Network, 2015 tarihinde Poyraz Ağ Ekipmanları Bilg.Elektronik Elek.Özel Eğt.San.ve Tic.Ltd Şti. ticari unvanıyla Kocaeli'de kurulmuştur.
       Poyraz Network; son yıllarda Türkiye’de hızla yayılan başta internet servis sağlayıcı firmalarına ardından kamu ve özel sektör şirketlerine ürün temin etmek amacıyla kurulmuştur. Ürünlerin yanı sıra mevcut şirketlere gerekli teknik desteği ve teknik donanımı sunabilmek asıl amaçlarındandır.

"Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!"

        Poyraz Network olarak bünyemizde tecrübeli personeller ile hizmet vermekteyiz. Öncelikle siz değerli müşterilerimizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda en doğru çözümü en uygun maliyette sizlere sunuyoruz. Yaşadığımız çağda en önemli unsurun “zaman” olduğunun farkındayız. Talep ettiğiniz ürünleri en kısa bir sürede tarafınıza ulaştırmak için durmadan çalışıyor ve satın aldığınız ürünlerin memnuniyeti için desteğimizi esirgemiyoruz. Biliyoruz ki: Network sektöründe başarı: Hırs ile yanlış yönlendirmelere sebebiyet vererek daha fazla kârı elde edebilmek değil; dinleyerek, anlayarak ve en doğru şekilde yönlendirerek, arkamıza müşterilerimizin güvenini alarak ilerleyebilmektir.
Üretici Firmalar ile Sıkı İşbirliği İçerisindeyiz!
       Poyraz Network; Mikrotik, Mimosa Networks, Cambium Networks, IgniteNet, RF Elements, Cable Free, Extralink ve Deltalink firmalarının Türkiye'de ki Master Distribütörü konumundadır. Ayrıca Ubiquiti (UBNT) markasının ürün temini konusunda Türkiye pazarı temsilcilerindendir.  
       Poyraz Network, tüm ISS firmaları ve diğer kurumsal şirketler için fiyat politikaları ve kalite güvencesi temin etmiş ve böylelikle piyasada güvenli alışverişin adresi durumuna gelmiştir.  
       Kurulduğu zamandan bugüne kadar tek hedefi ülkesi, müşterileri, iş ortakları ve bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemiş, müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş ve müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliği olmuştur. Kendini yenileyen, teknolojiyi yakından takip edip dünya teknolojisini Türkiye’ye sunan yenilikçi bir firmadır.

    ***   Üstün iş ahlakı, dürüst çalışma ilkeleri ve müşreti memnuniyeti her zaman temel ilkemiz kalacaktır… ***

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Mikrotik, Ubiquiti, Mimosa, Tp-Link, Deltalink, Cambium gibi kablolu ve kablosuz tüm network ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Dumlupınar Mah. Preveze Cad. No:132/A Gölcük / KOCAELİ

0850 346 93 63
satis@poyraznetwork.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.