Hakkımızda

       Poyraznetwork 2015 yılında Poyraz Ağ Ekipmanları Bilg.Elektronik Elek.Özel Eğt.San.ve Tic.Ltd Şti.ticari unvanıyla Kocaeli'de kurulmuştur.

       Kocaeli'de başlayıp tüm Türkiye'yi güvenli bir şekilde internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan Poyraz Network, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, profesyonel bir kuruluştur.

       Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmaktayız.

       Poyraz Network ; Mikrotik firmasının Türkiye'de ki Master Distribütörü olup Ubiquiti markasınında  Türkiye pazarında ürün temini konusunda üstüne düşeni fazlasıyla yerine getirmektedir.

       Poyraz Network Tüm iss firmaları ve diğer kurumsal şirketler için fiyat politikaları ve kalite güvencesi ile piyasada rahatlamalarına vesile olmuştur. 

       Kurulduğu zamandan bugüne kadar tek hedefi olan kurumsal hizmetlerin eksiksiz, müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş ve gelecekte de kendini hep zirvede tutmak için kendini yenileyen dünya teknolojisini yakından takıp edip uygulayan yenilikçi bir firmadır.

       Uygun fiyat ve hizmet kalitesiyle kurumsal olarak ve birçok firmanın dikkatini çeken referanslarıyla adından sıkça söz ettiren güçlü ve dinamik kadrosuyla hayatınızı internet ortamında kolaylaştıran bir firmadır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.