Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Mikrotik » Cloud Core Router ( CCR )

CCR2004-16G-2S+

Markası

Mikrotik

Stok Kodu

ST01221

Görüntülenme

3302

:
13,479.20TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
487.20USD
Stok 20+
Taksit Oranlarını Göster
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin

Bu Ürünle Birlikte Aşağıdakileri Önermekteyiz

CCR1016-12G
23,406.00TL
CCR1072-1G-8S+
111,220.00TL
CCR1036-8G-2S+
39,674.00TL
CCR2004-1G-12S+2XS
18,758.00TL
Ürün Özellikleri Başa Dön

 

 

MikroTik CCR2004-16G-2S+CCR2004 serideki diğer modeller gibi, bu CCR de 2GHz'de çalışan 4x 64-bit ARMv8-A Cortex-A57 çekirdekli Annapurna Labs Alpine 1,7 CPU'ya sahiptir. Ama fark şu. Bu güçlü yönlendirici, tek çekirdekli performansta önceki tüm CCR modellerini ezer ve bu, bağlantı başına işlemeye dayalı ağır işlemler söz konusu olduğunda en önemli husustur. Örneğin kuyruklar gibi. Ama hepsi bu kadar değil! Ayrıca, tüm CCR cihazları arasında watt başına en iyi tek çekirdek performansına ve watt başına en iyi genel performansa sahiptir. Gezegen için daha iyi, faturalar için daha iyi, bu bir kazan-kazan!

Yeni yönlendirici, 16x Gigabit Ethernet bağlantı noktası ve iki 10G SFP+ kafesi dahil olmak üzere 18 kablolu bağlantı noktasına sahiptir. Ayrıca ön panelde bir RJ-45 konsol bağlantı noktasına sahiptir. Tüm CCR cihazları gibi, klasik beyaz 1U rafa monte bir kasa içinde gelir. Dahili çift yedekli güç kaynakları dahildir, böylece endişelenecek bir şeyiniz kalmaz. Ve elbette, her şeyi güzel ve serin tutmak için aktif soğutma var. 8 Gigabit Ethernet bağlantı noktasının her grubu, ayrı bir Marvell Ametist ailesi anahtar çipine bağlanır. Her anahtar yongası, CPU'ya bağlı 10 Gb/sn tam çift yönlü bir hatta sahiptir. Aynısı her SFP+ kafesi için de geçerlidir - ayrı bir 10 Gb/sn tam çift yönlü hat. Anakartlar 4 GB DDR4 RAM ve 128 MB NAND depolama ile birlikte gelir.

Gördüğünüz gibi - darboğaz yok. CPU işlemi gerçekleştirebildiği sürece, tüm bağlantı noktaları kablo hızına ulaşabilir. Ve bu CPU, çok şeyin üstesinden gelebilecek bir canavar. Performansa bakarsak, CCR1009 ile ticaret yaptığını görebilirsiniz. CPU ağırlıklı yapılandırmalarda bile onu aşıyor! Ve bu yeterli değilse, CCR1016 performansına bile ulaşabilir.

En iyi kısım? Bu yepyeni CCR, sadece CCR serisinde değil, genel olarak piyasadaki en uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alıyor. Bu cihazı kullanmanın en yaygın yollarından biri şunlar olacaktır: Dahili ağ için Gigabit Ethernet bağlantı noktaları; Aşağı bağlantı ve yukarı bağlantı için SFP+ bağlantı noktaları. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel hepsi bir arada çözüm. Kolay ve verimli.

Yeni CCR2004 ile ofis ağınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bankayı bozmadan.

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.