Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Ubiquiti » Ubiquiti-Unifi

NSM2

Markası

Ubiquiti

Stok Kodu

ST00100

Görüntülenme

10363

UBNT Ubiquiti NanoStation M2 NSM2  Compact CPE Design The NanoStation®M features the CPE design that expanded the global Wireless ISP industry. Versatile Application Use The NanoStation®M can be deployed for Point-to-Point (PtP) bridging, wireless connectivity to a video surveillance syst
% 24 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
3,948.00TL
:
3,003.30TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
106.50USD
Stok 10+
Taksit Oranlarını Göster
Ad.
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin

Bu Ürünle Birlikte Aşağıdakileri Önermekteyiz

NS-LocoM2
%10İndirim
1,861.20TL
2,058.60TL
TC‑PRO
%14İndirim
5,549.76TL
6,429.60TL
UAP-AC-Pro 5'li PAKET
%22İndirim
4,839.12TL
6,204.00TL
UAP-AC-MESH
3,387.38TL
Ürün Özellikleri Başa Dön

 

Ubiquiti NanoStation M2 NSM2

 

Ubiquiti NanoStation M2  13km + aralığına gerçek açık verim 2x2 MIMO teknolojisi ve 150 + Mbps kadar özellikleri. Bu nedenle bu, her zamankinden önemli ölçüde daha hızlı ve daha uzun olan PtP (Noktadan Noktaya) ve PtMP (Noktadan Çoklu Noktaya) bağlantılarına izin verir.

Ubiquiti NanoStation M2 Temel Özellikleri

  • Çift Ethernet Bağlantısı
  • PoE Etkin
  • Frekans 2,5 GHz
  • İş hacmi 150+ Mbps
  • Aralık: 13+ km
  • Harika performans
  • Kolay kurulum

Ubiquiti NSM2'nin düşük maliyeti, yüksek performansı ve küçük form faktörü, onları birkaç farklı uygulamada son derece çok yönlü ve ideal hale getirir.


Yeni Nesil Anten Tasarımı 2.4GHz'de 11dBi çift kutuplu 11dBi özelliğine sahip yeni anten dizisi tasarımları. Optimize edilmiş çapraz polarite izolasyonu ve kompakt bir form faktöründe.

Entegre AirMax Teknolojisi
Standart WiFi protokolünün aksine, Ubiquiti'nin Zaman Bölmeli Çoklu Erişim (TDMA) AirMax protokolü, her müşterinin akıllı bir AP denetleyicisi tarafından planlanan önceden belirlenmiş zaman aralıklarını kullanarak veri göndermesine ve almasına olanak tanır.

Çift Ethernet Bağlantısı
Ubiquiti NanoStation M2, sorunsuz IP Video entegrasyonu için yazılımla etkinleştirilen POE çıkışlı ikincil bir ethernet bağlantı noktası sağlar.

Akıllı PoE
Ubiquiti NanoStation M2'nin uzaktan donanım sıfırlama devresi, cihazın güç kaynağı konumundan uzaktan sıfırlanmasına izin verir. Ek olarak, herhangi bir Ubiquiti NanoStation M2, Ubiquiti'nin Instant 802.3af adaptörünün kullanılmasıyla kolayca 802.3af 48V uyumlu hale gelebilir.


Ubiquiti'nin AirOS'sinin AirOS V Sürüm 5'i, gelişmiş kablosuz yapılandırmalar ve yönlendirme işlevselliği ile yüklenen pazar lideri sezgisel kullanıcı arayüzü üzerine inşa edilmiştir.

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.