Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Mikrotik » LTE(2G/3G/4G)

RBLtAP-2HnD

Markası

Mikrotik

Stok Kodu

ST00681

Görüntülenme

2087

:
6,835.65TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
238.80USD
Taksit Oranlarını Göster

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin

Bu Ürünle Birlikte Aşağıdakileri Önermekteyiz

Mikrotik Adaptör
%24İndirim
240.45TL
314.88TL
RBLHG-LTE KIT RBLHGR&R11e-LTE

Fiyatı Sorunuz

Mikrotik Intercell 10 B38 + B39 LTE BaseStation

Fiyatı Sorunuz

Ürün Özellikleri Başa Dön

LtAP / RBLtAP-2HnD

İki miniPCI-e yuvası, üç SIM yuvası ve GNSS desteği (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo) ile ağır hizmet tipi bir 2,4 GHz erişim noktası

Yeni LtAP, kompakt, hava koşullarına dayanıklı bir kablosuz erişim noktasıdır - yoğun şehir ortamı veya şebekeden bağımsız dış mekan ağları için mükemmeldir. Kablolu cihazlarınız için yüksek güçlü 2.4 GHz 802.11b / g / n kablosuz ve Gigabit Ethernet LAN bağlantı noktasına sahiptir. Birkaç güç seçeneği vardır - DC jakı, POE girişi ve otomotiv.

Ünite, birçok genişletme seçeneği sunan iki miniPCIe yuvasıyla birlikte gelir. Örneğin, LTE yedeklemesi için seçtiğiniz LTE modemi ve eşzamanlı çift 2.4 GHz / 5GHz AP + LTE'ye sahip olmak için 5GHz arabirimi kurabilirsiniz.

LtAP, hata ayıklama için konsol erişimi ve diğer cihazlar için tam boyutlu USB sağlayan bir RS232 seri bağlantı noktasına sahiptir.

Özel bir duvara montaj kitine sahip sağlam ve son derece dayanıklı kasa, toplu taşıma, yemek kamyonları veya lojistikten sert kış ve fırtınalı çöl ortamına kadar neredeyse her türlü zorluk için mükemmel olacaktır. LtAP, -40 C ° ile +70 C ° arasındaki her sıcaklıkta kullanılabilir. Araçların gerçek zamanlı takibi için mükemmel bir çözümdür. Başlamanıza yardımcı olmak için RouterOS belgelerinde basit bir izleme uygulaması örneği sağladık. LtAP, kolay dolaşım yönetimi için 3 Mini SIM yuvasına bile sahiptir. Dünya çapında zaman ve paradan tasarruf edin!

Yeni LtAP bir erişim noktasından daha fazlasıdır - ihtiyacınız olan her yerde olması için ihtiyacınız olan şeydir.

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön
AY
Alışveriş Puanı: Kargo Hızı Puanı: Satıcı İlgisi:
Mükemmel hizmet Çok ilgili bir firma. Doğru ürünü sipariş verdiğinden emin olmak için telefonla arayıp teyit ettiler. Profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı bir firma.
Avni Y.
İstanbul / Üsküdar - Acibadem
2021-11-19

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.