Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Mikrotik

CRS310-1G-5S-4S+OUT

Stok Kodu

ST01235

Markası

Mikrotik
Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
:
4,187.63TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
260.76USD
Şimdi sipariş verirseniz bu gün kargoda
Sepete Ekle Hemen Al

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

Bu Ürünle Birlikte Aşağıdakileri Önermekteyiz

S+31DLC10D

2,463.50TL

S-85DLC05D 1.25G MM 550M 850NM SFP MODÜL

%10İndirim
307.05TL
341.10TL

S+85DLC03D

1,023.30TL

XS+31LC10D

%5İndirim
2,596.15TL
2,730.08TL

Dosyalar

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

 

CRS310-1G-5S-4S+OUT   

(netFiber 9)

 

 

SFP, SFP+ veGigabit Ethernet. Güçlü bir ARM v7 CPU'ya sahiptir, 256 MB RAM, 4x 10G SFP+ bağlantı noktaları ve en ağır yükleri bile kaldırabilen anahtar çipi mevcuttur. 

NS Gigabit Ethernet portu sadece yönetim amaçlı değildir. Bir konsol bağlantı noktası, ardından beş normal SFP bağlantı noktası ve dört SFP+ vardır.10 Gbps ağ bağlantısı için bağlantı noktaları bulunmaktadır.

kasanın altında bazı kullanışlı küçük ek özelliklere sahip olmak her şeyi temiz ve düzenli tutmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış teknoloji harikası.

Anahtar çipine doğrudan bağlantısı vardır - böylece tam gigabit hızının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu bağlantı noktası PoE girişini de destekler, böylece dar, ulaşılması zor noktalarda güç sağlamak için DC jakına güvenmek zorunda kalmazsınız.

Sağlam kasa, iyi bir koruma sağlar ara sıra sıçrayan tozlu ortamlar ve suyun ulaşması imkansızdır.

Arkada devasa bir soğutucu vardır. iki amaca hizmet eder. Sadece soğutmayı sağlamakla kalmaz

olağanüstü ısı dağılımı, aynı zamanda tüm kütle merkezi yana doğru yönlendirir.

 

Paket şunları içerir:

takabilmeniz için metal hortum kelepçeleri ve vidalar

netFiber'i hemen bir direğe, duvara veya direğe bağlayın.

 

 

netFiber 9, 100 metrenin üzerinde bağlantılarla çalışan herkes için harika bir araçtır.

 

Veri kaybını ve ping'i düşük tutmak size seçenek sunar.

Optik fiber, bakıra harika bir alternatif olabilir.

elektromanyetik parazit artık kafanıza takmanız gereken bir sorun değil.

10 bağlantı noktası, güçlü bir CPU ve sağlam bir kasa ile netFiber 9 ağ yönetiminizi çok daha kolay hale getirmeye hazır.

 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.