Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Mikrotik » Switch

Mikrotik RB2011UiAS-IN

Stok Kodu

ST00702

Markası

Mikrotik
Kargo Bedava
Vitrin Ürünü
% 1 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
1,890.76TL
:
1,865.65TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
132.22USD
Stok 20+
Şimdi sipariş verirseniz bu gün kargoda

Bu Ürünle Birlikte Aşağıdakileri Önermekteyiz

Mikrotik RBGPOE

%25İndirim
116.55TL
155.21TL
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

RB2011UiAS-IN

Masaüstü metal kasa, 5xEthernet, 5xGigabit Ethernet, USB, LCD, 10 numaralı bağlantı noktasında PoE çıkışı, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5

 

RB2011, düşük maliyetli, çok bağlantı noktalı bir cihaz serisidir. İç mekan kullanımı için tasarlanmıştır ve çok sayıda seçenekle birçok farklı durumda mevcuttur.

RB2011, on beş yıldır sürekli iyileştirilen tam özellikli bir yönlendirme işletim sistemi olan RouterOS tarafından desteklenmektedir. Dinamik yönlendirme, etkin nokta, güvenlik duvarı, MPLS, VPN, gelişmiş hizmet kalitesi, yük dengeleme ve birleştirme, gerçek zamanlı yapılandırma ve izleme - RouterOS tarafından desteklenen çok sayıda özellikten sadece birkaçı.

RouterBOARD 2011UiAS-IN, RB2011L serisine kıyasla, yalnızca beş Gigabit LAN bağlantı noktasına ve beş Hızlı Ethernet LAN bağlantı noktasına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda RJ45 seri bağlantı noktasına, USB bağlantı noktasına ve daha fazla RAM'e (64MB yerine 128MB) sahiptir. Ayrıca RouterOS L5 lisansına (L4 yerine) ve konfigürasyon için hoş bir dokunmatik LCD ekrana sahiptir. SFP kafesi de mevcuttur (SFP modülü dahil değildir!)

MikroTik SFP modülleri ile kullanılması test edilmiş ve tavsiye edilmiştir: S-85DLC05D, S-31DLC20D ve S-35 / 53LC20D (dahil değildir)

Bağlantı noktası # 10 için PoE çıkış işlevi vardır - PoE özellikli diğer cihazlara üniteye uygulanan voltajla güç sağlayabilir. Bağlantı noktasındaki maksimum yük 500mA'dır.

RouterBOARD 2011UiAS-IN, masaüstü kasası, LCD paneli ve güç kaynağı ile birlikte gelir.

Ağ dolabı için duvara montaj kiti (ürün kodu RBWMK) isteğe bağlı bir aksesuar olarak satın alınabilir.

 

 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.