Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Mimosa Networks » Mimosa Networks A-Serisi

Mimosa A6

Markası

Mimosa

Stok Kodu

ST01258

Görüntülenme

2688

:
64,296.00TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
2,280.00USD
Stok 5+
Taksit Oranlarını Göster
KARGO BİLGİSİ
16:00'a kadar sipariş verirseniz bu gün kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin

Bu Ürünle Birlikte Aşağıdakileri Önermekteyiz

MIMOSA J-Mount
676.80TL
MİMOSA C6X
8,460.00TL
Ürün Özellikleri Başa Dön

 

Mimosa A6

 

PTMP ERİŞİM NOKTASI

A6, PTMP dağıtımları için verimlilik, performans, kapasite ve parazit yönetimi konusunda yeni bir standart belirliyor. OFDMA, 1024-QAM, 8 akışlı hüzmeleme ve 160 MHz'e kadar bant genişliği desteği gibi yeni özellikler, lisanssız bant için güvenilirlik ve performansta büyük sıçramalar sağlar.

Yoğun Pazarlar ve Kalabalık Kuleler için Hız ve Kapasite

 

A6 ile hem kentsel hem de kırsal kule sitelerinde fiber hız teklifleriyle rekabet edin. Wi-Fi 6E teknolojileri, benzersiz 60 bps/Hz spektral verimlilik ve yüksek kapasiteli 8x8 çok kullanıcılı MIMO ve OFDMA teknolojileri sunarak, neredeyse tüm kırsal kule konumlarında ve hatta çoğu yerde büyük popülasyonları (200+ abone) işlemek için yeterli AP kapasitesi sağlar. yoğun şehir kentsel ortamları.

Gürültülü Ortamlarda Güvenilir

 

Lisanssız bantlar genellikle şehirlerde ve hatta kırsal alanlardaki kule kollokasyon sitelerinde kalabalık bir spektruma sahiptir. A6, gürültülü koşulların üstesinden gelmeyi ve lisanssız spektrumda güvenilir hizmetler sunmayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için yeni, gelişmiş gürültüyle mücadele tekniklerinden oluşan bir cephanelik getiriyor.

Küçük Form Faktöründe Geliştirilmiş Bağlantı Bütçesi

 

İster gürültünün üstesinden gelmek ister LOS'a yakın bir bitki örtüsünü delmek olsun, kim daha iyi bir bağlantı bütçesi istemez ki? A6, cihaz form faktörü boyutunu artırmaya gerek kalmadan 10 dB'nin üzerinde sinyal iyileştirmesi elde etmek için bir dizi yeni entegre anten ve temel bant özelliği sunar.

 

Dağıtımı Kolay

Küçük siteler, ana taşıyıcılar ve AP'ler arasında karmaşık ve maliyetli güç ve anahtarlama ekipmanı gerektirir. Yeni cihazlar daha yüksek hızlı 10 Gb/sn ekipman sunduğundan, bu maliyetler hızla site genişletmeyi ISP'ler için çok pahalı hale getiriyor. A6, harici bir anahtar gerektirmeden kolay bağlantı için dahili bir anahtar ve birden çok tümleşik 10 Gb/sn SFP+ ile donatılmıştır. Özel 48 V DC güç girişleri, fiber dağıtırken ek Ethernet çalışmalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

 

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.