Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Mikrotik » Kablosuz Sistem

CubeG-5ac60ad

Markası

Mikrotik

Stok Kodu

ST01297

Görüntülenme

1016

:
4,568.40TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
162.00USD
Taksit Oranlarını Göster

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Ürünü Favorilere Ekleyin

Bu Ürünle Birlikte Aşağıdakileri Önermekteyiz

wAP 60G AP
%32İndirim
3,807.00TL
5,583.60TL
Ürün Özellikleri Başa Dön

 

 

CubeG-5ac60ad

 

Gigabit Ethernet ve 5 GHz yük devretme özellikli yüksek hızlı 60 GHz CPE. Parazitleri ve arıza sürelerini ortadan kaldırmanın kolay ve uygun maliyetli yolu!

Ağları büyük ve yoğun bir alanda (bir park veya stadyum gibi) yönetiyorsanız, muhtemelen her türlü sorunu yaşamışsınızdır - büyük parazit, kötü hava koşullarında sinyal kaybı vb. Size tek bir cihaz söylesek tüm bu sorunları çözebilir mi? Yepyeni Cube 60G ac, aradığınız basit çözümdür!

 

 

 

 

800 metrelik bir mesafeyi kolayca katedebilir ve fiber benzeri hıza ulaşabilir. 60 GHz frekansı kalabalık kablosuz spektrumdan etkilenmez, yüksek hız ve kapasite sunar. Bununla birlikte, geleneksel 60 GHz cihazlar, kötü hava koşullarında sınırlı bağlantıya sahip olabilir. Ama Cube 60G ac değil! Otomatik 5 GHz yedekleme bağlantısına sahiptir, böylece herhangi bir kesinti süresi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Сube form faktörü, işlev ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Ve boyutu ve şekli nedeniyle daha mukavemetli bir yapıya sahiptir.

60 GHz frekansı kalabalık kablosuz spektrumdan etkilenmez, yüksek hız ve kapasite sunar. Bununla birlikte, geleneksel 60 GHz cihazlar, kötü hava koşullarında sınırlı bağlantıya sahip olabilir. Ama Wireless Wire Cube değil! Otomatik 5 GHz yedekleme bağlantısına sahiptir, böylece herhangi bir kesinti süresi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ek yapılandırmaya gerek yok - 5 GHz yedekleme bağlantısı kutudan çıkar çıkmaz çalışır! Cube bağlantınızla her zaman ilgilenecektir.

 

 

303098*

 

 • Mikrotik CubeG-5ac60ad - 60GHz, L3, CPE Point -to-Multipoint 500m
 • Mikrotik CubeG-5ac60ad - 60GHz, L3, CPE Point -to-Multipoint 500m
 •               Mikrotik CubeG-5ac60ad - 60GHz, L3, CPE Point -to-Multipoint 500m   

 

               Ana avantajlar

 

 •                     L3 lisansıyla bağlantı
 •                    800 m'ye kadar menzil
 •                    Yedek 5GHz bağlantısı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Düşük tüketim ile

 

Model , yaklaşık 9 watt seviyesindeki düşük güç tüketiminde öne çıkıyor Pasif PoE destekli (10 ila 57 V DC, 802.3af / at) bir gigabit sabit bağlantı kullanılabilir.

Anahtar özellikler

 • PTP'de 800 m'ye kadar bir menzile sahip 60GHz bağlantı, PTMP durumunda 500 m
 • Yedek 5GHz bağlantı içerir
 • Ek arayüz: Standartlarda pasif PoE ve 802.3af / destekli 1x 10/100 / 1000Mbps ethernet

Paket içeriği : konektör , güç adaptörü, gigabit poE enjektör, tutucu ve kelepçe

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.