Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
RF Elements » RF ELEMENTS TwistPort

TwistPortTM Adaptor for Rocket 5AC Prism

Markası

RF ELEMENTS

Stok Kodu

ST00614

Görüntülenme

3531

TwistPort TM Adaptörü Nedir TwistPort TM Adaptörleri , en popüler bağlayıcı radyoları ve MikroTik TM Yönlendirici Kartları'nı herhangi bir TwistPort TM antenleriyle uyumlu hale getirir . Düşük kayıplı, yüksek ölçeklenebilirlik, kolay co-location, basit kurulum ve kolay bakım gibi tüm avantajları ile tüm TwistPort TM ekosisteminin anahtarıdır. Ubiquiti Networks TM için Rocket TM Radyoları TwistPort TM Ubiquiti Networks için adaptörler TM Roket TM radyolar Roket ile entegrasyonunu sağlamak TM
% 10 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
1,555.58TL
:
1,400.03TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
49.50USD
Taksit Oranlarını Göster
Ad.

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin

Bu Ürünle Birlikte Aşağıdakileri Önermekteyiz

AF-5X
%8İndirim
15,301.57TL
16,687.17TL
 TwistPortTM Adaptor for Rocket 5AC Prism
%10İndirim
1,400.03TL
1,555.58TL
AF-5xHD
14,743.25TL
LTU-Rocket
13,406.30TL
Ürün Özellikleri Başa Dön

TwistPort TM Adaptörü Nedir

TwistPort TM Adaptörleri , en popüler bağlayıcı radyoları ve MikroTik TM Yönlendirici Kartları'nı herhangi bir TwistPort TM antenleriyle uyumlu hale getirir . Düşük kayıplı, yüksek ölçeklenebilirlik, kolay co-location, basit kurulum ve kolay bakım gibi tüm avantajları ile tüm TwistPort TM ekosisteminin anahtarıdır.

 

Kapak v3 Kopyala

Ubiquiti Networks TM için Rocket TM Radyoları

TwistPort TM Ubiquiti Networks için adaptörler TM Roket TM radyolar Roket ile entegrasyonunu sağlamak TM M5, Roket TM 5AC-Lite, Roket TM 5AC-PTP, ve Roket TM 5AC-PtMP. Bağdaştırıcı özel koaksiyel konektörleri dişsiz olarak kullanır; bu nedenle kurulum zahmetsizdir. "Klik" sesini duyana kadar radyonuz adaptöre kaydırılmalıdır. Kilidi açmak için düğmeye basın ve radyonuzu dışarı doğru kaydırın.

 

Eş-konum performansını iyileştirmek ve gürültüyü azaltmak için, TwistPort TM Adaptörleri de korumalı bir sürümde mevcuttur. UBNT TM Rocket TM telsizler için ekranlanmış adaptörler , ana gövdeye bağlı görünür bir metal mahfazaya sahiptir.

Korumalı UBNT

En son Rocket TM 5AC Prism için TwistPort TM Adaptörü artık mevcut olduğundan herhangi bir TwistPort TM antenine bağlayabilirsiniz . Adaptör Gen2 Prism telsizlerle de çalışır. GPS anten konnektörü, Adaptörün altında bulunur. Radyo ile entegrasyon pürüzsüz ve zahmetsizdir. Rocket 5AC Prism için TwistPort TMAdaptörü, 5180 MHz'den 6400 MHz'e kadar ultra geniş bant spektrumunu kapsar! 

 

TwistPort TM Son AirFiber ® 5X için Adaptör, onu herhangi bir TwistPort ™ antenine bağlamanıza izin verir . Radyo ile entegrasyon pürüzsüz ve zahmetsizdir. AirFibre ® 5X için TwistPort TM Adaptörü , 5180 MHz'den 6400 MHz'e kadar ultra geniş bant spektrumunu kapsar! 

 

MikroTik TM Yönlendirici TM için

TwistPort TM MikroTik için adaptörler TM RouterBOARD TM popüler RouterBOARD uyumlu TM RB92x, RB91x, RB71x ve RB41x ürün serisi. RouterBoard TM kurulumu hızlı ve kolaydır.

 

MikroTik TM  RouterBoard TM için TwistPort TM Adaptörü , birlikte konum performansını iyileştirmek ve gürültüyü azaltmak için ekranlanmış bir sürümde de mevcuttur . MikroTik TM için Ekranlı AdaptörRouterBoard TM , muhafazanın içine gizlenmiş ek bir metal kafes ile donatılmıştır.

Korumalı RTB 02 ön V2

Cambium Networks TM ePMP1000 TM için

Cambium Networks için TwistPort TM Adaptörü TM ePMP1000 TM telsizler, ePMP1000 TM AP ve CSM telsizleriyle kolay entegrasyona izin verir . 
TwistPort TM Adaptörü, iş parçalarına sahip olmayan özel koaksiyel konektörleri kullanır, bu nedenle radyonun kurulumu zahmetsizdir. "Klik" sesini duyana kadar radyonuz adaptöre kaydırılmalıdır. Kilidi açmak için düğmeye basın ve radyonuzu dışarı doğru kaydırın.

 

Genişbant Performansı

"V2" sürümünden başlayarak, TwistPort TM eko- sisteminin tüm avantajlarından ve TP antenlerin geniş bantta üstün performansından faydalanabilirsiniz. TwistPort TM Adaptörleri V2, ultra geniş bant spektrumunu kapsar: 5180-6400 MHz! 

Geniş bant grafiği

Kolay Entegrasyon

TwistPort ne kadar kolay kontrol TM Adaptörü Konnektörlü radyolar ve MikroTik bütünleştirir TM RouterBOARD TM .

TwistPort TM Roket 5AC Prizma Adaptörü

ürün kimliği

TP-ADAP-R5AC-PRISM

Radyo Bağlantısı

GPS için 3x Slide-On RP-SMA ve1x RP-SMA

Malzemeler

Ek - 
Alüminyum Alaşımlı Adaptör - UV'ye dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı ABS plastik

Uyumlu Kablosuz Platformlar

Ubiquiti Networks TM / Rocket TM 5AC Prizma

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.