Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
RF Elements » RF ELEMENTS Symmetrical

SH-CC-5-80

Markası

RF ELEMENTS

Stok Kodu

ST01139

Görüntülenme

1747

:
4,230.45TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
153.00USD
Taksit Oranlarını Göster

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

KARGO BİLGİSİ
16:00'a kadar sipariş verirseniz bu gün kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin

Bu Ürünle Birlikte Aşağıdakileri Önermekteyiz

RP‑5AC‑Gen2
%5İndirim
8,152.33TL
8,571.50TL
MIMOSA C5C
6,470.10TL
Ürün Özellikleri Başa Dön

 

 

Symmetrical Horn Carrier Class SH-CC 5-80

 

 

SH-CC serisi, çok kompakt bir pakette benzersiz RF performansı sunar. Skaler boynuz antenleri, dikey ve yatay düzlükte aynı desenlere sahip simetrik kirişlere sahiptir. Son derece küçük yan loblar, paraziti önemli ölçüde azaltır.
Sh-CC antenleri, sıfır bölge sorunlarının ortaya çıktığı yakın istemcilere sahip alanları kaplamak için idealdir. Yüksek yoğunluklu AP kümeleri ve radyo ortak konumu, çok benzersiz RF radyasyon desenleri ve kompakt boyutu nedeniyle artık pratiktir.
Sh-CC 5-80 anten N-dişi konektörler ile donatılmıştır.

 

Taşıyıcı Sınıfı Performansı

Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Korna Antenleri, yan loblar olmayan simetrik bir ışın radyasyonu modeline sahip olan skalar boynuz antenleridir. Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Boynuzlar, Sektörlü Antenler olarak kullanım için mükemmeldir. Mevcut ana sektör anten teknolojisinin zayıf yönlerini çözen eşsiz bir özellik karışımını sunuyorlar.

CC boynuzlarına genel bakış

Eşsiz Işın

Simetrik Korna Antenleri, çok özel kiriş şekli ve özelliklerine sahiptir. Işın kesiti dairesel: azimut ve yükseklik ışınım açıları aynı. Işın paterni frekansa göre değişmez ve anten kazancı geniş bir frekans aralığında dengelenir. Bu özellikler onları mükemmel sektör antenleri haline getirir.

 

Yan Loblar Yok

Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Boynuzlarda yan loblar yoktur - sadece bir ana sinyal demetine enerji toplarlar. Bu radyasyon karakteristiği, kablosuz alanda en önemli kaynağı kaydeder - spektrum.

Benzersiz radyasyon özellikleri güvenli, radyo ana akım sektör antenlerine kıyasla çok daha az gürültüyü toplayıp yayacak. Gürültünün çoğunluğu, özellikle serbest bantlarda çalışırken, anten yan lobları ile doğrudan bağlantılıdır. Yan radyasyon lobları radyo yayılımına izin verir ve şaşırtıcı derecede yüksek kazanç ile istenmeyen yönlerden gelen sinyali (gürültü, parazit) alır.

Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Boynuzlar temel olarak ana kirişlerinden "sağır" durumda olduğundan, kalabalık, gürültülü ortamlarda önemli ölçüde daha iyi performans sağlarlar.

 

 

 

Genişbant Performansı

Simetrik Horn Carrier Sınıf antenleri geniş bir frekans aralığında çalışır: 5180-6100 MHz!

 

Boşluk Kapsamı

Ana sektör antenleri, azimut kesiminde çok geniş, ancak yükseklik kesiminde çok düz olan bir radyasyon modeline sahiptir. Bir AP çok yüksekse, çok yakın olan müşteriler düşük AP sinyalinden etkilenir. 
Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Horn Antenleri, basit bir fenere çok benzeyen simetrik bir dairesel kiriş desen yayar. Simetrik Boynuzlar benzersiz radyasyon modelleri nedeniyle yakınlardaki alanları ana akım sektör antenlerinden daha kolay kaplayabilir.

 

N tipi konnektörler

Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Korna Antenleri, mimosa TM , Cambium Networks TM PMP450, LigoWave TM ve daha birçok radyo ile bağlantı sağlayan N tipi dişi konektörlere sahiptir . UBNT TM Rocket M5 Titanyum, MikroTik TM bağlantılı telsizler (NetBox TM , BaseBox TM ve NetMetal TM ) kullanıcıları , Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Horn Antenleri'ndeki koaksiyel bağlantı noktalarını da kullanabilirler.

Detay N 02

Üstün Ölçeklenebilirlik

Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Horn Antenleri, kablosuz sistemler için devrim niteliğindeki ölçeklenebilirlik seçeneklerini sunar. Benzersiz kiriş performansı ve mükemmel ko-location özellikleri, geleneksel sektör teknolojisine göre daha yoğun bir sektör sağlar.

Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Boynuzlar, 30 ila 90 derece arasında değişen hassas ışın açısı ile gelir: herhangi bir gereksinim için uygun geniş bir model yelpazesi.

 

Son inşa

Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Boynuzlar, herhangi bir hava koşuluna son vermek ve direnmek için inşa edilmiş sağlam metal gövdelerdir. Sadece en iyi malzemeleri kullanırız: kalıp dökümü, damgalı ve haddelenmiş alüminyum; Çinko alaşımı, yüksek kaliteli ABS plastik; Ve paslanmaz çelik donanım.

Cc boynuzlar Son Yapıldı

Kompakt

Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Horn Antenleri, geleneksel (patch array) sektör antenlerinin sadece% 20-25'lik bir alanı ile çok kompakttır. Bu kumpanya boyutlu kule kiralama ücretlerinden tasarruf sağlar ve Taşıyıcı Sınıfı Simetrik Boynuzları şekillerine ve boyutlarına göre normal sektörlere izin verilmeyecek yerlere monte etmeyi mümkün kılar.

Kompakt v2 CC verzia 700px

Kolay kurulum

Simetrik Boynuz Taşıyıcı Sınıfı antenler, fabrikadan önceden monte edilmiş haldedir ve derhal kullanılmaya hazırdır. Kurulum çok kolaydır ve yalnızca tek bir takım gerektirir.

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.