Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
RF Elements » RF ELEMENTS Symmetrical

RF ELEMENTS SH-TP 5-60

Markası

RF ELEMENTS

Stok Kodu

ST00268

Görüntülenme

3102

Yeni Nesil Sektör Anteni Simetrik Horn TP Antenleri, simetrik ışın radyasyon desenine ve endüstride değişen TwistPort TM (TP) konektörüne sahip olan skalar boynuz antenleridir. Mevcut ana sektör anten teknolojilerinin önemli zayıf noktalarını çözen mükemmel bir özellik karışımını sunuyorlar. Eşsiz Işın Performansı Simetrik Korna TP Antenler benzersiz bir kiriş şekli ve özelliklere sahiptir. Işın kesiti dairesel: azimut ve yükseklik ışınım açıları aynı. Işın paterni frekansa göre değişmez ve ant
% 16 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
4,188.38TL
:
3,514.95TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
128.40USD
Taksit Oranlarını Göster
Ad.

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

Yeni Nesil Sektör Anteni

Simetrik Horn TP Antenleri, simetrik ışın radyasyon desenine ve endüstride değişen TwistPort TM (TP) konektörüne sahip olan skalar boynuz antenleridir. Mevcut ana sektör anten teknolojilerinin önemli zayıf noktalarını çözen mükemmel bir özellik karışımını sunuyorlar.

Kapak v3

Eşsiz Işın Performansı

Simetrik Korna TP Antenler benzersiz bir kiriş şekli ve özelliklere sahiptir. Işın kesiti dairesel: azimut ve yükseklik ışınım açıları aynı. Işın paterni frekansa göre değişmez ve anten kazancı geniş bir frekans aralığında dengelenir. Bu özellikler onları mükemmel sektör antenleri haline getirir.

 

Yan Loblar Yok

Simetrik Horn TP Antenleri hiçbir yan lob içermez, tam anlamıyla bir ana sinyal ışınına enerji toplarlar. Bu tür davranışlar, en önemli kaynağı telsizden kurtarır - spektrum. Bu benzersiz radyasyon özellikleri sayesinde radyo, mevcut ana sektör antenlerine kıyasla çok daha az gürültüyü toplar ve yayar. Gürültü sorunu direkt olarak anten yan loblarına bağlanır - en rekabetçi ürünlerde temel olarak kaçınılmaz bir özelliktir. Simetrik Horn TP Antenleri, temel kirişlerinin dışında "sağır" oldukları için farklı davranıyor.

 

 

 

Boşluk Kapsamı

Ana sektör antenleri, azimut kesiminde çok geniş, ancak yükseklik kesiminde çok düz olan bir radyasyon modeline sahiptir. Bir AP çok yüksekse, çok yakın olan müşteriler düşük AP sinyalinden etkilenir. 

Simetrik Horn TP Antenleri, basit bir fenere çok benzeyen simetrik bir dairesel kiriş desen yayar. Simetrik Horn TP Antenleri, eşsiz radyasyon modelleri nedeniyle yakınlardaki alanları ana sektör antenlerinden daha kolay kaplayabilir.

 

TwistPort TM Bağlayıcı

Simetrik Horn TP Antenleri, patent bekleyen hızlı kilitleme dalga kılavuzu bağlantı noktası olan sektörümüzü değiştiren TwistPort TM konektörümüzün özelliğidir. TwistPort TM neredeyse kayıpsızdır: sinyal kaybına neden olan koaksiyel RF konektörleri veya RF kabloları yok. Radyoları bağlamak zekice basittir - "büküm ve kilit" - hepsi tek elle yapılmaktadır!

 

Eş Konum Wonder

Simetrik Horn TP Antenleri, doğal olarak zayıflamış yan loblar ve aşırı düşük arka radyasyona sahiptir. Endüstride en iyi Önden Ardışık Oranı ve en düşük yan lob radyasyonunu sunuyorlar. Simetrik Horn TP Antenleri, yüksek ko-location gereksinimleriyle küme sektörü kurulumları için mükemmeldir.

Boynuzlu kolokasyon v4

Üstün Ölçeklenebilirlik

Simetrik Horn TP Antenleri, kablosuz sistemler için devrim niteliğindeki ölçeklenebilirlik seçeneklerini sunar. Benzersiz kiriş performansı ve mükemmel ko-location özellikleri, geleneksel sektör teknolojisine göre daha yoğun bir sektör sağlar.


Simetrik Horn TP Antenleri, 30 ila 90 derece arasında değişen hassas radyasyon açılarıyla birlikte gelir: her durum için uygun geniş bir model yelpazesi.

Mükemmel ölçeklenebilirlik SH TP

Çapraz Platform Uyumluluğu

Bizim geniş  TwistPort TM Adaptörleri böyle UBNT gibi büyük Konnektörlü radyolar, bağlanmasını sağlar TM , MikroTik TM veya Kambiyum Ağlar TM herhangi TwistPort doğrudan, TM anten -etkin.

Mükemmel ölçeklenebilirlik

Sağlam ve Dayanıklı

Simetrik Horn TP Antenleri, herhangi bir hava koşuluna son vermek ve direnmek için üretilmiş sağlam metal gövdelerdir. Sadece en iyi malzemeleri kullanırız: kalıp dökümü, damgalı ve haddelenmiş alüminyum; Yüksek kaliteli ABS plastik; Ve paslanmaz çelik donanım.

Dayanıklı ve dayanıklı

Kompakt

Simetrik Horn TP Antenleri, geleneksel sektör antenlerinin sadece% 20-25'lik ayak izi ile çok kompakt. Bu kumpanya boyutlu kule kiralama ücretlerinden tasarruf sağlar ve simetrik boynuz TP Antenlerinin şekillerine ve boyutlarına bağlı olarak normal sektörlerin izin verilmeyeceği yerlere monte etmesini mümkün kılar.

Kompakt v2

Kolay kurulum

Simetrik Horn TP Antenleri, fabrikadan önceden bir araya getirildi ve hemen devreye girmeye hazır. Kurulum çok kolaydır ve yalnızca tek bir takım gerektirir.

Teknik veri

Anten Bağlantısı

TwistPort TM - Çabuk Kilitleme Dalga Kılavuzu Portu

Anten Türü

Boynuz

Çevre

IP55

Sıcaklık

-30 ° C ila + 55 ° C (-22 ° F ila + 131 ° F)

Rüzgarın Survival

160 km / saat

SH-TP 5-60

ürün kimliği

SH-TP-5-60

Kazanç

13 dBi

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.