Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
IgniteNet

FusionSwitch™ PoE FNS-PoE-10

Markası

IgniteNet

Stok Kodu

ST00393

Görüntülenme

3661

% 17 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
5,640.00TL
:
4,703.76TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
166.80USD
Stok 1+
Taksit Oranlarını Göster
KARGO BİLGİSİ
16:00'a kadar sipariş verirseniz bu gün kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin

Bu Ürünle Birlikte Aşağıdakileri Önermekteyiz

TC‑CARRIER
%17İndirim
7,106.40TL
8,544.60TL
CRS112-8P-4S-IN
6,429.60TL
CRS328-24P-4S+RM
17,258.40TL
Ürün Özellikleri Başa Dön

IgniteNet FusionSwitch™ PoE

10-Port L2 Gigabit Ethernet PoE Switch

Ürüne Genel Bakış

IgniteNet FusionSwitch ™ FNS-PoE-10, 8 adet Gigabit PoE bağlantı noktası ve iki adet 1G bağlantı noktası bağlantı noktasına sahip, düşük maliyetli bir L2 yönetimli anahtardır. FNS-PoE-10 IP kameralar, IP telefonlar veya erişim noktaları için kullanıcıların artan güç taleplerini karşılamak için 15 W W'de 8 bağlantı noktasına veya 30 W'da 4 bağlantı noktasına sahip PoE'yi destekler. Güçlü yazılım ve donanım özelliklerine sahip olan FNS-PoE-10, SMB ve kurumsal pazarlar için tasarlanmıştır ve konsol portu da dahil olmak üzere birçok yönetim seçeneği sunar.

 Teknik Özellikler

Performans ve Ölçeklenebilirlik

FNS-PoE-10, güçlü yazılım ve güvenlik özellikleri ile 125 W'ye kadar eksiksiz bir PoE çözümü sunar.

Sürekli Kullanılabilirlik

IEEE 802.1w Hızlı Yayılma Protokolü, döngüsel olmayan bir ağ ve çekirdek ağa fazladan bağlantılar sağlar, bu da başarısız bağlantılardan daha hızlı bir şekilde kurtarılmasını sağlayarak genel ağ kararlılığını ve güvenilirliğini artırır.

IEEE 802.1Q VLAN bölümlü yayın alanları, yayın trafiğini azaltır ve LAN güvenliğini ve performansını artırır.

IEEE 802.3ad Bağlantı Toplama Denetim Protokolü (LACP), birkaç fiziksel bağlantıyı otomatik olarak mantıksal bir gövde olarak toplayarak bant genişliğini artırır ve bağlantılar için yük dengeleme ve hata toleransı sağlar.

Çoklu Yönetim Seçenekleri

FNS-PoE-10 switch, çoklu ağ yönetimi seçenekleri için CLI, Web, SNMP v1 / v2c / v3 ve Telnet'i destekler. Switch, ayrıntılı bilgi için özel bir MIB'yi destekler. Ayrıca IPv4 ve IPv6 aracılığıyla yönetim işlevlerini de destekler.

Kapsamlı QoS

Bağlantı noktası başına 8 çıkış, 8 taneye kadar trafik türünün farklılaştırılmasını sağlar. Ses, video ve ses gibi gerçek zamanlı uygulamalara en iyi performansı veren 802.1p veya DSCP'ye göre öncelik tanımlıdır.

Bağlantı noktası başına veya trafik sınıfı başına asimetrik çift yönlü hız sınırlaması ağ bant genişliğini korur ve ağ kaynaklarının maksimum kontrolüne izin verir.

Arttırılmış güvenlik

Port Güvenliği, MAC tabanlı bir anahtar portuna erişim sağlar

IEEE 802.1X port-tabanlı erişim kontrolü, tüm kullanıcıların ağa erişim izni verilmeden önce yetkilendirilmesini sağlar. Kullanıcı kimlik doğrulaması, standart tabanlı bir RADIUS sunucusu kullanılarak gerçekleştirilir.

Erişim Denetimi Listeleri (ACL), kaynak ve hedef MAC adresleri, IP adresleri ve TCP / UDP bağlantı noktalarına göre paketleri reddederek hassas ağ kaynaklarına erişimi kısıtlar. ACL'ler donanım desteklidir, bu nedenle anahtarlama performansı tehlikeye girmez. IP Kaynak Koruması, ağa IP trafiği erişimini filtrelemek ve kontrol etmek için çok sayıda VLAN ile gövde portlarında DHCP gözetleme ile etkinleştirilebilir.

Akıllı Ağ Dağıtımı

Statik yönlendirme, ağ kaynaklarınızın kontrolü için basit yollar belirlemenize yardımcı olur. IP tabanlı gözetim sisteminizi dağıtmanıza yardımcı olacak otomatik VoIP ve otomatik Video VLAN dağıtımı için Otomatik Ses VLAN'ı bulunmaktadır.

PoE Desteği

FNS-PoE-10, mevcut tüm Ethernet kablolarının üzerinde bulunan VoIP telefonlar, kablosuz erişim noktaları ve gözetleme kameraları gibi ekli cihazlara 30 Watt güç sağlar. Anahtar 4 portta 30 Watt veya 8 portta 15,4 Watt sağlayabilir.

ÖZELLİKLER

PORT :

 10/100/1000 RJ-45 PoE Bağlantı Noktaları - 8

 SFP Gigabit Uplink Bağlantı Noktaları :2

 PoE Portları : 8

 RJ-45 Konsol Bağlantı Noktası : 1

PERFORMANS :

 Anahtarlama Kapasitesi : 20 Gbps

 Yönlendirme Hızı : 14.9 Mpps

 Flash Bellek : 32 MB

 DRAM : 256 MB

 Paket Arabelleği : 4.1 Mbit

 MAC Adresi Tablo Boyutu : 8 K

 Çerçeve : 10 KB

 MTBF : 2,196,413

 Isı dağılımı : 545,933 Btu/H

  POE :  

 IEEE 802.3af / 802.3at  - √

 PoE Güç - 0°C - 40°C / 125 W, 0°C - 45°C / 100 W

 PoE Zamanlayıcısı - √

   GÜÇ KAYNAĞI : 

 100-240 VAC, 50-60 Hz - √

 Maksimum Sistem Güç Tüketimi (Watt) - 160 W

 Çalışma sıcaklığı - 0 ° C ila 45 ° C (32 ° F ila 113 ° F)

 Depolama sıcaklığı - -40 ° C ila 70 ° C (-40 ° F ila 158 ° F)

 Çalışma Nemi (yoğuşmasız) - % 10 ila% 90

  Depolama Nemi (yoğuşmasız) - % 10 ila% 90

  Çevresel Düzenleme uyumluluğu: WEEE - √

  Çevresel Düzenleme uygunluğu: RoHS - √

                  

 

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.