Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
IgniteNet

FusionSwitch ™ Fiber FNS-SFP-24

Markası

IgniteNet

Stok Kodu

ST00394

Görüntülenme

11455

% 29 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
16,801.81TL
:
11,913.80TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
426.00USD
Stok 1+
Taksit Oranlarını Göster
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün 1gün içinde kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

IgniteNet FusionSwitch ™ Fiber / L2 Gigabit Ethernet Erişimi / 4 10G Uplink ile Toplama Anahtarı

Ürüne Genel Bakış
IgniteNet FusionSwitch ™ Fiber FNS-SFP-24, 4 adet 10G yukarı bağlantı bağlantı noktasına sahip bir Gigabit Ethernet erişim anahtarıdır. Switch; Gigabit'e kadar bant genişliği ile kullanıcılarına hizmet sağlamayabilmek için İnternet Servis Sağlayıcıları (ISP'ler) ve Çoklu Sistem Operatörleri (MSO'lar) için idealdir. Aynı zamanda SMB ve kurumsal ağlar için ideal bir Gigabit erişim anahtarıdır. FusionSwitch ™ Fiber, basit yönetimi korurken, yüksek kullanılabilirlik, kapsamlı güvenlik, sağlam çoklu yayın kontrolü ve ağ sınırına QoS sağlayan özellikler ile doludur. Anahtar, IPv6 dağıtımının büyümesine uygun olarak en gelişmiş IPv6 yönetimi, IPv6 güvenliği ve IPv6 çok noktaya yayın denetimini de destekler. ISS'ler, hizmet düzeyi anlaşmaları sağlamak için daha güvenilir ve esnek bir ağ (ITU-T G.8032 ERPS), L2 VPN'ler ve gelişmiş OAM (Operations, Administration ve Maintenance) işlevleri sağlayarak ev ve iş kullanıcıları için hizmetlerini genişletebilir.

Temel Özellikler
 

Performans ve Ölçeklenebilirlik
IgniteNet FusionSwitch ™ Fiber, 128Gbps anahtarlama kapasitesine sahip yüksek performanslı bir Gigabit Ethernet Layer 2+ yönetilen anahtardır. Switch, tüm Gigabit bağlantı noktalarında, yüksek performanslı Gigabit CPE'leri, PC'leri, 11n / ac Wi-Fi AP'leri, uygulamaların hızlı yanıtını ve dosya aktarım sürelerini önemli ölçüde artırarak, kablo hızında anahtarlama performansı sağlar. 4 dahili 10G SFP + portu, fiber veya bakır, Gigabit veya 10G alıcı-vericilerinin, sunuculara ya da servis sağlayıcısına, şirkete ya da kampüs ağlarına 10 Gbps'ye kadar yüksek hızda uplink oluşturarak, bağlantı esnekliği sağlar.

Sürekli Kullanılabilirlik
IEEE 802.1w Hızlı Kapsayan Protokolü, bir arada olan ağ bağlantılarını ve güvenilirliği artırarak, başarısız bağlantılardan daha hızlı kurtarmayı sağlamak için çekirdek ağa fazladan bağlantılar sağlar. IEEE 802.1s Çoklu Genişleme Protokolü, VLAN tabanı başına STP çalıştırır ve 65 örneğe kadar yedekli bağlantılarda Layer 2 yük paylaşımı sağlar. FusionSwitch ™ Fiber, IEEE 802.3ad Bağlantı Toplama Denetim Protokolünü (LACP) destekler. Birkaç fiziksel bağlantıyı otomatik olarak mantıksal bir gövde olarak toplayarak bant genişliğini artırır ve bağlantılar için yük dengeleme ve hata toleransı sunar. FusionSwitch ™ Fiber, ağın kullanıcıları etkilemeden, en zorlu kalite ve kullanılabilirlik gereksinimlerini karşılayarak olayları tespit edip kurtarmasını sağlayan G.8032 Ethernet Halka Koruma Anahtarlama özelliğini destekler. Sorunlar meydana geldiğinde hızlı iyileşme süresi 50 ms kadar düşüktür.

Güvenilirlik ve Enerji Verimliliği
FusionSwitch ™ Fiber' gürültüsüz çalışmayı sağlar ve sistemin güvenilirliğini artırır. FusionSwitch ™ Fiber'in tasarımı, çevreye olan etkiyi azaltmak için yüksek enerji verimliliğine sahiptir. Ethernet güç tasarrufu özellikleri ve tasarımı güç tüketimini önemli ölçüde azaltır.

Kapsamlı QoS
FusionSwitch ™ Fiber, kablo hızında veri, ses ve video trafiği için sınıfındaki en iyi performansı sunmak için işaretleme, sınıflandırma ve zamanlama için gelişmiş QoS sunar. Bağlantı noktası başına 8 çıkışı, switch aracılığıyla en fazla 8 trafik türünün farklılaştırılmasını sağlar.
Gerçek zamanlı uygulamalarda en iyi performansı sağlamak için 802.1p ve DSCP'ye göre trafik önceliklendirilir. Ağırlıklı Yuvarlak Robin (WRR) ve sıkı öncelik, paket akışlarının önceliklendirilmesini sağlar ve giriş ve çıkış tıkanıklıklarını önler. Bağlantı noktası başına veya trafik sınıfı başına asimetrik çift yönlü hız sınırlaması ağ bant genişliğini korur ve ağ kaynaklarının maksimum kontrolüne izin verir. FusionSwitch ™ Fiber Serisi, Üç Renk İşaretleyici ve Policing Tek oranını destekler: İletilen Bilgi Hızı (CIR) İki oran: CIR + Tepe Bilgi Hızı (PIR) Trafik Denetleme: Düğme, patlama boyutlarını aştığında paketlerin öncelik etiketlerini düşürür veya belirtir.


IPv6 Desteği
Anahtar, IPv6 Yönetimi, Seçenek 37 ile DCHPv6 Gözleme, IPv6 Kaynak Kılavuzu ve MVR6 dahil olmak üzere bir dizi IPv6 özelliğini destekler.

ÖZELLİKLER

PORT :
100/1000 SFP Bağlantı Noktaları - 20

100M RJ-45 Bağlantı Noktası (outband yönetimi) - 1

10/100/1000 Birleşik Bağlantı Noktaları - 4

SFP + 10 Gigabit Uplink Bağlantı Noktaları - 4

RJ-45 Konsol Bağlantı Noktası - 1

PERFORMANS : 
Anahtarlama Kapasitesi - 128 Gpbs
Yönlendirme Oranı - 95 Mpps
Flash Bellek - 256 MB
DRAM - 512 MB
MAC Adresi Tablo Boyutu - 16 K
Jumbo Çerçeve - 9 KB
Otomatik anlaşma, Otomatik MDI / MDIX - √

GÜÇ KAYNAĞI : 
AC: 100-240 VAC, 50-60 Hz - √
DC: 48-60 VDC - √
Maksimum Sistem Güç Tüketimi (Watt) - 37.3 W

ÇEVRESEL ÖZELLİKLER : 
Çalışma Sıcaklığı - 0 ° C ila 50 ° C (32 ° F ila 122 ° F)
Depolama Sıcaklığı - -40 ° C ila 70 ° C (-40 ° F ila 158 ° F)
Çalışma Nemi (yoğunlaşmayan) - % 10 ila% 90
Depolama Nemi (yoğunlaşmayan) - % 5 ila% 95
Çevresel Düzenleme uyumluluğu: WEEE - √
Çevresel Düzenleme uyumluluğu: RoHS - √

SERTİFİKALAR : 
FCC Sınıf A - √
CE - √
Güvenlik Uyumluluğu: CB - √
Güvenlik Uyumluluğu: UL - √

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.