Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Cambium Networks

ePMP 5 Ghz Force 400C (ROW) C050940C221A

Markası

Cambium

Stok Kodu

ST01185

Görüntülenme

2289

:
13,112.17TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
468.85USD
Stok 20+
Taksit Oranlarını Göster
KARGO BİLGİSİ
16:00'a kadar sipariş verirseniz bu gün kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

 

ePMP Force 400C, Harici Anten için Bağlantılı 5GHz PTP Radyo, 802.11ax, 1Gbps'ye kadar çıktı.

 

ePMP [tm] Force 400 Serisi

Sektörün 802.11ax tabanlı, Gbps'ye kadar kapasite sunan ilk noktadan noktaya çözümü

* Yüksek kapasiteli kurumsal erişim

* Düşük maliyetli WISP ana taşıyıcı

* Wi-Fi hotspot ana taşıyıcı

* GPON son mil

Cambium Networks, en son 802.11ax standartlarını temel alan çığır açan bir fiyat noktasında 1 Gbps'ye kadar çıktı sağlayan ePMP Force 425 ve Force 400C noktadan noktaya çözümlerini sunar. Force 400 Serisi, kurumsal ve konut müşterilerine yüksek kapasiteli erişim hizmetleri sunmak isteyen hizmet sağlayıcılar için ideal çözümdür. Ayrıca, lisanslı mikrodalgaya gerek kalmadan orta aralıkta çok fazla kapasite gerektiren MicroPOP'lar ve dış mekan Wi-Fi erişim noktaları için düşük maliyetli bir ana taşıyıcı görevi görür. Entegre bir SFP bağlantı noktası ve isteğe bağlı GPON ONU modülü ile Force 425, fiberin ulaşamadığı yerlere ulaşmak için harika bir fiber uzantı oluşturur.

Force 425, entegre 25 dBi çanak ile bu kapasiteyi her zamankinden daha ileri götürür (ve isteğe bağlı 28 dBi menzil genişletici ile daha da öteye ). İsteğe bağlı menzil genişletici ayrı olarak sipariş edilir ve ilave bağlantı bütçesi ve solma marjı eklemek için sahada monte edilebilir ve eklenebilir. Bu, zorlu bağlantılar veya gerektiğinde daha yüksek kapasiteye geçmek ve daha yüksek modülasyonlar elde etmek içindir.

Daha da uzun menzilli uygulamalar için Force 400C, daha büyük parabolik çanaklar veya huni antenler ile kullanım için iki RP-SMA RF arayüzlü bağlantılı bir seçenektir.

802.11ax standardından ve Cambium Networks'ün tescilli ePTP modundan en son teknolojiden yararlanan Force 425 / 400C, 1024 QAM, 80 MHz kanallar, yüksek verimli çerçeve yapısı ve kanıtlanmış ePTP hava arayüzü gibi özelliklerle yüksek spektral verimlilik sunar Force 400 Serisi, 5 ms'den az gecikme süresiyle Gbps performansı sunar.

Force 400 serisi, 128-bit AES kablosuz şifreleme (dışa aktarma kurallarının izin verdiği yerlerde 256-bit AES) ile kurumsal düzeyde güvenliğe, rol tabanlı kimlik doğrulamalı güvenli yönetim arayüzlerine ve RADIUS desteği dahil standartlara dayalı cihaz kimlik doğrulamasına sahiptir.

Force 425 / 400C, IP67 sağlamlaştırması, basitleştirilmiş montaj şeması ve Cambium Networks'ün 3 yıllık donanım garantisiyle gerçek dünya için üretildi.

 

Force 425 / 400C dağıtımlarınızı Cambium Networks LINKPlanner ve cnMaestro ile planlayın ve yönetin.

 

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 STOK ÜRÜNLER

Tüm ürünleri kendi stoğumuzdan sunuyoruz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.