Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 659,019.10 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Ubiquiti (Ubnt) Nedir?

Ubiquiti Networks, Robert Pera tarafından kurulan ve liderliğindeki yeni nesil iletişim teknolojisi şirketidir. Ubiquiti, Ar-Ge'yi vurgulayan ve yıkıcı fiyatlarla yüksek performanslı ekipman üretmek için geleneksel pazarlamadan kaçınan benzersiz bir iş modeline sahiptir. Sonuç, geleneksel yüksek dokunmatik, yüksek maliyetli sağlayıcılara cazip bir alternatiftir. Ubiquiti üç ana bölümden oluşur: Taşınmaz sınıfı uzun mesafeli telsiz ağ donanımları üreticileri tarafından son derece yıkıcı fiyatlarla üretmek suretiyle dijital bölünmeyi kapatmayı amaçlayan Hizmet Sağlayıcısı Bölümü; Kurumsal sınıf ağ donanımlarını küçük ve orta ölçekli işletmelerin erişebileceği şekilde demokratikleştirmeye çalışan Enterprise Bölümü; Ve son zamanlarda kurulan Ubiquiti Labs, tüketici pazarında yenilikçi teknoloji çözümleri üretiyor. 

Ürünlerimiz fanatik bir kullanıcı tabanına sahiptir ve dünya çapında hem gelişmiş hem de gelişmekte olan ülkelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Ubiquiti UBNT ürünlerine ulaşmak için https://www.poyraznetwork.com/ubiquiti-urunleri

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Mikrotik, Ubiquiti, Mimosa, Tp-Link, Deltalink, Cambium gibi kablolu ve kablosuz tüm network ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Dumlupınar Mah. Preveze Cad. No:132/A Gölcük / KOCAELİ

0850 346 93 63
satis@poyraznetwork.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.