Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Eğitim Semineri Daveti 02-04 Kasım 2018

Poyraz Network olarak, kablosuz ağ ürünleri pazarının öncülerinden ve Türkiye Distribütörü olduğumuz Mimosa Networks ve Mikrotik firmalarının 02-04 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Porto Bello otelinde eğitim toplantısı yapılacaktır. Sektöre dair ürünlerin tanıtılacağı, eğitimlerin düzenleneceği, soru ve sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz ve en önemlisi sektörel kaynaşmaya dayalı organize edilen eğitim toplantısına katılımınızdan büyük onur duyarız.

02 Kasım 2018 Cuma günü düzenlenecek olan Mimosa Networks ürün tanımı ve eğitim toplantısına katılım ücretsiz olup 30 Ekim 2018 tarihine kadar katılım bilgisini, kayıt formunu doldurduktan sonra 0549 721 59 69 numaralı telefona bildirilmesi gerekmektedir. Mimosa Networks yetkilileri ve mühendisleri tarafından verilecek olan eğitim programına yine aynı kayıt formu ekranından inceleyebilirsiniz.

02.Kasım 2018 Cuma günü ayrıca yeni duyurulan Mimosa C5x ve aksesuarlarınında lansmanı yapılacaktır. Katılımcılar Mimosa C5x ve aksesuarlarını inceleyebilecekleri gibi test imkanıda bulabilecekler.

03-04 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olarak Mikrotik ürün tanıtımı ve eğitim toplantısına katılım ücreti, iki gece konaklama ve her şey dahil konsepti ile kişi başı KDV dahil 500 TL’dir. Odalarda ikişer kişi kalacak şekilde planlanmış fiyattır. Eğer tek olarak odada kalmak istenirse iki gece konaklama ve her şey dahil konsepti ile kişi başı KDV dahil 700 TL’dir. Konaklama harici eğitime katılım ücreti günlük KDV dahil 110 TL’dir. Rezervasyon işlemleri için 30 Ekim 2018 tarihine kadar 0549 721 59 69 numaralı telefona bilgi verilmesi ve ardından tarafınıza iletilecek tahsilat linki üzerinden ödemenizi tamamlamanız gerekmektedir. Havale ve EFT olarak ödeme yapmak isteyen katılımcıların banka hesap numaralarımıza ödeme yaptıktan sonra dekontlarını bize iletmeleri gerekmektedir.

03-04 Kasım 2018 tarihleri arasında iki gün boyunca düzenlenecek olan Mikrotik eğitiminin konusu MikroTik Certified Wireless Engineer(MTCWE) olup eğitim sonunda katılımcıların daha öncesinde MTCNA sertifikası olması halinde MTCWE sertifikası verilecektir.
 

Mimosa Eğitim programı ve katılım formu için tıklayın.

Porto Bello Otel herşey dahil konsept bilgisi için tıklayın.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.