Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Cambium Networks

CAMBIUM PTP 550 INTEGRATED 5 GHz&LINE CORD (Row)

Stok Kodu

ST01106

Markası

Cambium
Kargo Bedava
:
14,507.50TL
KDV Hariç
Döviz Karşılığı
:
978.22USD
Stok 1+
En geç 27 Haziran 2022 Pazartesi günü kargoda

Dosyalar

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

CAMBIUM PTP 550 (Row)

Noktadan Noktaya Gigabit + Kapasite

PTP 550, 5 GHz kablosuz alanda çalışan 802.11ac Wave 2'ye dayanan Noktadan Noktaya Gigabit çıkış çözümüdür, kısa ve orta menzilli uygulamalarda yüksek hızlı ana taşıyıcı çözümleri için gigabit kapasitesi gereksinimlerini karşılar ve ARQ ve asimetrik olarak 1.36 Gbps verim sağlar. 5 GHz bandında bitişik olmayan kanal kümelemesi. PTP 550 çözümü, niteliklerini PTP 650/670 ve PTP 450i gibi Cambium Networks'ün Noktadan Noktaya ürünlerinden almaktadır. Her PTP 550 radyo, telsizi aşırı koşullardan ve güneş ışınlarından koruyan sağlam bir IP66 / 67 dereceli metal muhafaza içine yerleştirilmiştir.

ÖZELLİKLER

RADYO TEKNOLOJİSİ

RF BANDLARI

Geniş bant kullanımı 5.170 - 6.300 GHz (İzin verilen frekanslar ve bantlar her bir ülke düzenlemesi tarafından belirlenir)

KANAL BOYUTLARI

İkili bağımsız kanal, her kanal 20, 40 ve 80 MHz olarak yapılandırılabilir

SPEKTRAL VERİMLİLİK

8,5 b / sn / Hz maksimum

KANAL SEÇİMİ

Sabit frekans veya Dinamik Kanal Seçimi (DCS) *

FİZİKSEL

BOYUTLAR

Entegre Dış Ünite (ODU): Genişlik 305mm (12 "), Yükseklik 305mm (12"), Derinlik 56mm (2.2 ") Konnektörlü Dış Ünite (ODU): Genişlik 177mm (7"), Yükseklik 280mm (11 "), Derinlik 89mm (3.5”)

AĞIRLIK

Entegre Dış Ünite (ODU): braket dahil 2,2 kg (4,85 lbs) Konnektörlü Dış Ünite (ODU): braket dahil 1,6 kg (3,5 lbs)

Toz- su girişi koruma

IP66 ve IP67

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

Cambium Networks ürünleri için garanti süresi 3 yıldır

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın Casper Yetkili Servisine, yetkili servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks,e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, firmamız; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmeyi taahhüt eder.

Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. Bu garanti ile taahhüt edilen onarım Poyraz Ağ Ekipmanları'nın yetkili servisleri tarafından yapılacaktır.

Malın;

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği veya firmamız yetkililerinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmadığının belirlenmesi halinde, ücretsiz olarak değiştirme veya bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi işlemi yapılacaktır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükleri aşağıdaki durumlarda ortadan kalkar;

Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın seri numaraları veya garanti etiketlerinin tahrip edilmiş/yırtılmış olması durumunda

Malın Poyraz Ağ Ekipmanları Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda

Malın ve muhteviyatındaki aksamın dış yüzeylerinin müşteri sorumluluğu içerisinde kırılması veya çizilmesi durumunda

Firmamız ve yetkili servislerimizin dışında bir yerden satın alınmış ve ürün ile birlikte kullanılabilen aksesuar veya diğer cihazların yol açtığı arızalar durumunda

Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda

Arıza veya hasar, Poyraz Ağ Ekipmanları?nIn sorumluluğu dahilinde olmayan nakliyesi sırasında oluşmuşsa

Yazılımdan kaynaklanan hatalar durumunda

Arızalı parça değişiminin Poyraz Ağ Ekipmanları haricinde ve/veya Poyraz Ağ Ekipmanları garantisi olmayan parçalar ile yapılması durumunda

Cihazla beraber verilen sarf malzemeleri (adaptör, pigtail, poe adaptör vs.) garanti kapsamı dışındadır.

Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Poyraz Ağ Ekipmanları'nın düzenleyeceği raporla belirlenir

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü?ne başvurabilir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.