Poyraz Ağ Ekipmanları Güncel Stok Listesi

Arama

Satır:
Sayfa:
Toplam: 243
Ürün Adı Stok Kodu Stok Miktarı Link
Ubiquiti UniFi Cloud Key UC-CK ST00551 7 GİT
UBNT RocketDish 30 dBI, 5Ghz, Rocket Kit RD-5G30 ST00669 4 GİT
SH-CC 5-40 Symmetrical HORN Carrier Class ST01113 3 GİT
TP-LINK WR820N 300 Mbps Multi Mode Kablosuz Router ST01115 499 GİT
Mercusys AC1200/AC10 Kablosuz Çift Bant Router ST01111 928 GİT
UAP-nanoHD ST00902 7 GİT
TP-LINK LS1008 8 PORT 10/100 DESKTOP SWITCH ST00665 25 GİT
ePMP 5 GHz Force 300-13L SM ST01108 10 GİT
ePMP 5GHz Force 300-13 SM ST01107 10 GİT
PTP 550E INTEGRATED INC. 4,9 GHz (ROW) ST01106 4 GİT
TPLINK WBS210 KABLOSUZ 300Mbps 2.4Ghz OUTDOOR ACC ST00990 12 GİT
WİSS CAT-5 NETWORK KABLO - BEYAZ ST01102 45 GİT
TP-LINK CPE710 5GHZ AC 867 Mbps 23 dBi Outdoor ST01101 6 GİT
RB2011UiAS-2HnD-IN ST01098 14 GİT
Mikrotik RBD53iG-5HacD2HnD hAP ac3 ST01095 8 GİT
MW DR UPS40 + MERVESAN MT-280 + 2 Adet Akü Verici Enerji Seti 4 GİT
MERVESAN MT-280-24 280 WATT 24 VDC ADAPTÖR ST00684 22 GİT
MERVESAN MT-150-24 150 WATT 24 VDC ADAPTÖR ST01085 30 GİT
MERVESAN MT-200-24 200 WATT 24 VDC ADAPTÖR ST00683 25 GİT
CSS610-1Gi-7R-2S+out netPower Lite 7R ST01114 20 GİT
F6 WRL 4 PORT WiFi-N 300Mbps ROUTER ST01081 170 GİT
AC5 ROU 1200Mbps 4 Port Dual Band N-Router ST01080 521 GİT
SG108 SWT TENDA 8 PORT 10/100/1000 Mbps ST01079 158 GİT
SG105 SWT TENDA SG50 5 PORT 10/100/1000 GIGABIT ST01078 232 GİT
DÜZ DİREK MONTAJ APARATI ST00905 89 GİT
Ezviz DB1 ​​3MP Wi-Fi Görüntülü Kapı Zili - CS-DB1-A0-1B3WPFR ST01075 1 GİT
CRS105-5S-FB ST00312 15 GİT
LTU LR ST01065 26 GİT
RF Elements TPA-PAF TwistPort™ Adaptor for UBNT Rocket® Prism 5AC and airFiber® 5X ST01070 26 GİT
TP-LINK TL-WR844N Multi-Mode Wi-Fi Router ST01062 775 GİT
Mikrotik GPEN11 ST00694 30 GİT
Mikrotik CSS106-5G-1S / RB260GS ST01060 20 GİT
Mikrotik PWR-LINE - PL7400 ST00587 19 GİT
MERCUSYS MW302R 300Mbps Multi-Mode Wireless N Router ST01058 1374 GİT
Mikrotik CRS318-16P-2S+OUT netPower 16P ST01061 -12 GİT
Mikrotik CCR2004-1G-12S+2XS ST01059 4 GİT
Ubiquiti RD-5G30-LW 30dbi ST00901 10 GİT
Mikrotik MT48-480095-11DG, 48 V, 0.95 A Power Supply ST00699 99 GİT
Mikrotik HGO-Antenna-OUT Omni Antenna / Çift Bantlı Dış Ortam Omni Anten ST00679 9 GİT
Q+BC0003-S+ 40 Gbps QSFP+ Break-Out Cable to 4x10G SFP+ ST00680 5 GİT
MW-DR-UPS40 AC-DC Industrial DIN Rail Power Supply, Output 24Vdc at 40A, UPS Modülü ST00678 55 GİT
RF ELEMENTS TPA-RBP / TwistPort™ Adaptor for RouterBoard RBP ST00654 1 GİT
RF ELEMENTS HG3-TP-S40 / Symmetrical Horn TP Antenna Gen2 ST00653 12 GİT
RF ELEMENTS HG3-TP-A20-30 / 30° Asymmetrical Beam Antenna / TWISTPORT™ Konnektörlü Horn Anten ST00675 1 GİT
HG3-TP-A60 / Asymmetrical Horn TP Antenna ST00673 3 GİT
HG3-TP-S50 / Symmetrical Horn TP Antenna Gen2 ST00672 5 GİT
HG3-TP-S90 / Symmetrical Horn TP Antenna Gen2 ST00660 4 GİT
RF Elements EPMP 1000/CSM/3000L için TwistPort ™ Adaptör TPA-ePMP ST00671 5 GİT
RBFTC11 Fiber - Ethernet Dönüştürücü ST00664 12 GİT
TENDA A9 Kablosuz Ağ Genişletici / Kablosuz N300 Menzil Genişletici ST00667 27 GİT
Mikrotik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT netPower 15FR ST00692 7 GİT
Ubiquiti LTU-Rocket, 5GHz LTU, BaseStation Radio ST01083 18 GİT
Ubiquiti LTU-Lite ST01084 3 GİT
Mikrotik CRS354-48G-4S+2Q+RM ST00662 4 GİT
Mikrotik RBD23UGS-5HPacD2HnD-NM NetMetal ac² ST00911 5 GİT
WISS NETWORK CAT5E PE DATA KABLO 250 METRE ST00626 213 GİT
Mikrotik wAP ac RBwAPG-5HacT2HnD ST00538 25 GİT
EXTRALINK SEDIR MFE Converter / SFP 1000M / RJ45 100M / EX950SPF-GE ST00495 1 GİT
Mikrotik RB2011UiAS-RM ST00703 16 GİT
NanoStation 5AC NS-5AC ST00594 2 GİT
DSLRKIT 8 Ports 6 PoE Switch Injector ST00651 599 GİT
MIMOSA A5x Connectorized 2x2 Access Point ST01088 6 GİT
Mikrotik RBMQS - Mobil Hızlı Kurulum ST00630 35 GİT
Mikrotik RBD25G-5HPacQD2HPnD Audience Tri-band Erişim Noktası ST00628 4 GİT
DELTALINK ANT-5530X ST00622 56 GİT
LAOA LA196108 8P Ağ Pensesi/Elde Taşınabilir Ethernet Ağ Aracı ST00618 64 GİT
Ubiquiti LAP-GPS LITEBEAM 5AC, 17 DBI 90 DERECE, GPS ST00611 33 GİT
PN-RP071P-OD PN-LINK 8 Port Poe Ters Switch ST00616 2281 GİT
Mikrotik RBM11G ST00592 14 GİT
CAMBIUM ePMP SEKTÖR ANTENİ, 5 GHz, 90/120 ve Montaj Kiti - C050900D021A ST00748 4 GİT
MIMOSA C5x MONTAJ APARATI ST00610 70 GİT
SXT SQ SİNYAL KALKAN APARATI 6 GİT
Mikrotik Q+BC0003-S+ / 4x10G SFP+ 3 Metre ST00680 5 GİT
Mikrotik Q+DA0001 - 40 Gb/sn'lik QSFP + Doğrudan Bağlantı Kablosu 1 Metre ST00603 5 GİT
Mikrotik Q+85MP01D - 40 Gbps 850nm Optik QSFP + Modülü ST00696 4 GİT
Mikrotik CRS326-24S + 2Q + RM ST00602 4 GİT
Mikrotik LHG XL 52 ac ST00604 2 GİT
CAMBIUM ePMP 2000 / Akıllı Filtreli Erişim Noktası - C050900L033A ST00744 10 GİT
CAMBIUM ePMP 3000 5 GHz Access Point Radio - C050910A203A ST00749 23 GİT
CAMBIUM ePMP 3000L Access Point - C050910A223A ST00750 8 GİT
CAMBIUM ePMP Force 190 - C050900C083A ST00745 58 GİT
CAMBIUM ePMP 3000 Sektör Anten - C050910D301A ST00753 14 GİT
CAMBIUM ePMP 2000 /AKILLI ANTEN - C050900D020A ST00747 4 GİT
CAMBIUM ePMP Force 130 5 GHz - C050900C502A ST00746 150 GİT
CAMBIUM ePMP Force 300-16 - C050910C213A ST00752 40 GİT
CAMBIUM ePMP Force 300-25 - C050910C203A ST00751 11 GİT
Mercusys MW301R 300 Mbps Wireless N-Router ST00584 23 GİT
quickMOUNT-X - SXTsq Serisi İçin Montaj Aparatı ST00589 214 GİT
PWR-LINE PRO ST00588 20 GİT
CRS312-4C+8XG-RM ST00586 4 GİT
EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0MM 0.5M ST00581 17 GİT
EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0MM 1M ST00582 2 GİT
EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-LC/UPC MM OM2 DUPLEX3.0MM 3M ST00580 10 GİT
Ubiquiti UAP-AC-MESH ST00380 8 GİT
S-85DLC05D 1.25G MM 550M 850NM SFP MODÜL ST00126 34 GİT
GPeR Gigabit Pasif Ethernet Tekrarlayıcı ST00577 4 GİT
WENSSAT PARABOL LDF ÇANAK ANTENİ ST00576 1006 GİT
UNIFI AC MESH PRO ST00441 15 GİT
32x51 Hortum Kelepçesi ST00573 800 GİT
RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite ST00563 20 GİT
CAMBIUM PTP 550 Connectorized 5 GHz with EU Line Cord - C050055H003A ST00742 2 GİT
Ubiquiti LiteAP AC LAP-120 ST00550 4 GİT
S+AO0005 SFP + Aktif Optik Doğrudan Bağlantı Kablosu, 5 metre ST00534 11 GİT
Mikrotik CRS309-1G-8S+IN ST00540 5 GİT
PN-LINK 7 Port Poe Switch / Rafa Montaj Kiti ST00523 49 GİT
PN-LINK GPOES-8-7 Gigabit PoE Switch ST00524 80 GİT
UBNT AIRMAX AM-5AC21-60 ST00080 10 GİT
SOLIDmount/Sabit Montaj Aparatı/LHG serisi ST00541 16 GİT
Mimosa N5-45x4 /Sektör Anten ST00490 22 GİT
Mikrotik PWR-LINE AP ST00532 7 GİT
HG3-TP-S30 / Symmetrical Horn TP Antenna Gen2 ST00511 7 GİT
HG3-TP-S60 / Symmetrical Horn TP Antenna Gen2 ST00510 16 GİT
CNT 400/RSC 400 Anten Kablosu N-male N-male, 1m ST00512 14 GİT
Tenda S105 5 Port 10/100 Mbit Switch ST00497 489 GİT
Tenda S108 8 Port 10/100 Mbit Switch ST00498 351 GİT
CRS212-1G-10S-1S+IN ST00061 1 GİT
RBmAPL-2nD mAP Lite ST00503 20 GİT
S-31DLC20D SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode ST00068 60 GİT
N5-45x2 /Sektör Anten ST00489 9 GİT
EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-MULTI MODE DUBLEX OM3 3,0MM 3 M-50/125 ST00583 5 GİT
CRS305-1G-4S+IN ST00565 3 GİT
Tenda F3 4 Port WiFi-N 300Mbps Router ST00481 1632 GİT
Tenda N301 4 Port Wifi-N 300 Mbps Router/Ap ST00480 3394 GİT
U-INSTALLER WI-FI CONNECTIVITY TO CPE ST00473 2 GİT
Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN ST00519 18 GİT
Mikrotik RB4011iGS+RM ST00496 23 GİT
N5-X25/Dish (C5x için N5-X Modüler Anten Seçenekleri) ST00488 982 GİT
N5-X20/Dish (C5x için N5-X Modüler Anten Seçenekleri) ST00487 194 GİT
N5-X16/Horn (C5x için N5-X Modüler Anten Seçenekleri) ST00486 155 GİT
N5-X12/Horn (C5x için N5-X Modüler Anten Seçenekleri) ST00485 22 GİT
MIMOSA C5x ST00484 938 GİT
Mikrotik RBLDF 2 - Noktadan Noktaya Kamera ve İnternet Aktarımı 2 GİT
Mikrotik mANTBox 2 12s - RB911G-2HPnD-12S ST00514 14 GİT
Mikrotik Disc Lite 5 ac SET - 5 KM Mesafeli Noktadan Noktaya Kamera ve İnternet Aktarımı ST00636 1 GİT
Mikrotik LHG XL HP5 Set 20 KM Mesafeli Noktadan Noktaya Kamera ve İnternet Aktarımı 4 GİT
MIMOSA J-Mount ST00454 30 GİT
MIMOSA NID ST00759 8 GİT
Mikrotik RBLDF 5 SET - 1 KM Mesafeli Noktadan Noktaya Kamera ve İnternet Aktarımı 4 GİT
CCR1036-8G-2S+EM ST00713 5 GİT
CCR1036-12G-4S-EM ST00712 1 GİT
Unifi UAP-AC-LR - 5 PACK ST00442 50 GİT
Tp-link 5-Port 10/100 Mbps Masaüstü Switch ST01099 67 GİT
RB750r2 hEX lite ST00141 18 GİT
RouterBoard cAP-2nD ST00242 1 GİT
MetroLinq ™ Uzun Menzilli Hassas Aparat ST00432 8 GİT
MeshLinq™ Cloud Dış Mekan Switch ST00433 8 GİT
MetroLinq™ 2.5G 60 Beamforming Sector ST00431 2 GİT
MIMOSA N5-360 ST00428 10 GİT
MIMOSA C5 ST00424 12 GİT
MIMOSA A5C ST00429 9 GİT
MIMOSA A5 ST00423 10 GİT
Mikrotik RBLDF-2nD LDF 2 ST00446 20 GİT
hEX S ST00447 21 GİT
Mekas Alaşımlı Cat 5 305m Dış Ortam Kablo (senka) ST00418 103 GİT
FusionSwitch ™ Fiber FNS-SFP-24 ST00394 3 GİT
FusionSwitch™ FNS-PoE-24 ST00395 4 GİT
FusionSwitch™ PoE FNS-PoE-10 ST00393 6 GİT
S+31DLC10D ST00391 6 GİT
S+DA0003 SFP+ 3m direct attach cable ST00321 41 GİT
S+DA0001 SFP+ 1m Direct Attach Cable ST00192 63 GİT
CRS328-24P-4S+RM ST00392 4 GİT
wsAP ac Lite ST00422 34 GİT
UBNT UBİQUİTİ AirFiber X Antenna AF-5G34 S45 ST00231 8 GİT
RBcAPGi-5acD2nD cAP ac ST00367 17 GİT
RBD52G-5HacD2HnD-TC hAP ac² ST00388 40 GİT
MetroLinq™ Ayak/Aparat ST00376 63 GİT
MetroLinq™ Optik Hizalama Kapsamı ST00374 32 GİT
Mikrotik LHG XL 5 ac ST00353 6 GİT
Metro Ethernet İnternet 10000 GİT
MIMOSA C5C ST00754 354 GİT
PowerBox Pro ST00303 24 GİT
S+RJ10 - new unique 6-speed RJ-45 module ST00330 12 GİT
Mikrotik CRS105-5S-FB FiberBox ST00312 5 GİT
ACRPSMA Flex-guide ST00494 44 GİT
N-MALE/N-MALE RF240 0,5M ST00228 58 GİT
PN-LINK Poe incejtor 16 Port Gigabit ST00607 106 GİT
MİKROTİK SFP S-RJ01 ST00193 30 GİT
Mikrotik mUPS ST00301 26 GİT
CRS326-24G-2S+RM ST00287 30 GİT
hEX PoE RB960PGS ST00262 14 GİT
PİGTAİL ST00180 320 GİT
Mikrotik NetBox 5 RB911G-5HPacD-NB ST00725 14 GİT
RBLHG-5HPnD-XL -LHG XL HP5 ST00306 31 GİT
ETK Cat 5 Kablo 250M ST00256 57 GİT
TwistPortTM Adaptor for Rocket 5AC Prism ST00614 12 GİT
RB2011iL-RM ST00241 35 GİT
ANT-5532N ST00245 10 GİT
cAP lite ST00239 40 GİT
CCR1036-8G-2S+ ST00710 13 GİT
UBNT UBIQUITI LiteBeam LBE-5AC‑Gen2 ST00227 558 GİT
hEX PoE lite RB750UPr2 ST00190 13 GİT
Ubnt IsoStation IS-M5 AC ST00277 81 GİT
Ubnt IsoStation IS-M5 ST00278 10 GİT
TP-LINK 8 PORT 10/100Mbps DESKTOP SWİTCH ST00235 116 GİT
Ubiquiti PBE-M5-400 ST00083 30 GİT
SXT 2 RBSXTG-2HnD ST00004 36 GİT
Mikrotik RB750Gr3 hEX ST00196 12 GİT
Mikrotik OmniTIK 5 PoE ac ST00194 27 GİT
Mikrotik RB941-2nD hAP lite classic ST00070 156 GİT
Mikrotik CSS326-24G-2S+RM ST00187 2 GİT
TP-LINK 8-Portlu Gigabit Masaüstü Switch ST00298 26 GİT
Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ ST00202 13 GİT
Mikrotik CCR1009-7G-1C-PC ST00316 3 GİT
Mikrotik OmniTIK 5 ac ST00195 19 GİT
Mikrotik CRS317-1G-16S+RM ST00305 1 GİT
Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC hAP ac lite tower ST00369 9 GİT
ANT-HP5523N ST00156 16 GİT
ANT-HP5535N ST00200 4 GİT
ANT5533-N ST00159 8 GİT
SXT Sq Şeffaf Aparat ST00666 68 GİT
RJ4519N RJ45 UTP Altın Uç Konnektör ST00650 225 GİT
PN-LINK POE INJECTOR 8 PORT ST00608 202 GİT
PN-LINK Poe incejtor 12 Port Gigabit ST00606 162 GİT
Mikrotik quickMOUNT pro ST00175 21 GİT
Mikrotik quickMOUNT pro LHG ST00240 2 GİT
Mikrotik Adaptör ST00741 1996 GİT
Mikrotik RBGPOE ST00197 139 GİT
Mikrotik RBPOE ST00700 1937 GİT
ANT-HP5529N ST00158 30 GİT
ANT5531-N ST00154 56 GİT
Ubiquiti UniFi AC Long Range ( UAP-AC-LR ) ST00217 36 GİT
Ubiquiti Unifi UAP-AC-LITE ST00474 1 GİT
Ubiquiti TC‑CARRIER TOUGH Cable CARRIER Ethernet Cable Level 2 ST00089 10 GİT
Ubiquiti Rocket M5 ST00125 2 GİT
Ubiquiti 5GHz Rocket AC - AIRPRISM PTMP ST00077 2 GİT
Ubiquiti NanoStation M5 NSM5 ST00094 23 GİT
Ubiquiti NanoStation M2 NSM2 ST00100 5 GİT
Ubiquiti UBNT LOCOM2 ST00153 24 GİT
AirMax AM-5G20-90 Sector Antenna ST00082 1 GİT
AirMAX ac AM-5AC22-45 ST00098 12 GİT
Mikrotik RBOmniTikU-5HnD ST00730 7 GİT
Mikrotik RB3011UiAS-RM ST00171 4 GİT
Mikrotik RB941-2nD-TC hAP Lite ST00259 60 GİT
Mikrotik QRT 2 RBQRTG-2SHPnD ST00733 8 GİT
Mikrotik Basebox 5 Ghz RB912UAG-5HPnD-OUT ST00729 19 GİT
Mikrotik Basebox 2.4 Ghz RB912UAG-2HPnD-OUT ST00728 29 GİT
Mikrotik RB921GS-5HPacD-19S ST00140 17 GİT
Mikrotik RB921UAGS-5SHPacD-NM ST00724 23 GİT
Mikrotik RB922UAGS-5HPacD-NM ST00091 3 GİT
Mikrotik RBDynaDishG-5HacD ST00152 4 GİT
Mikrotik CCR1036-12G-4S ST00709 12 GİT
Mikrotik CCR1016-12G ST00707 6 GİT
Mikrotik RB260GSP / CSS106-1G-4P-1S ST00714 16 GİT
Satır:
Sayfa:
Toplam: 243